Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van egy lany eddig altalaban...

Van egy lany eddig altalaban en irtam neki volt h 1hetig nem irtam de o akkor sem irt. De mikor irok elvagyunk es o is utalt arra h komolyabb is lehet. Gaz ha megirom neki azt h ha en nem irok akkor nem is keresel, nem leszek a papucsod, kutyad?

Figyelt kérdés

2015. dec. 7. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Örülj neki, hogy van tartása, ami a mai lányokra egyáltalán nem jellemző. Te vagy a fiú, te keresd őt, te udvarolj neki. Attól nem leszel papucs, hogy keresed, felesleges taktikázni, meg 1 hétig várni. Ha meg ő írogatna rád mindig, az lenne a gáz, hogy milyen nyomulós. Ne írogass, hanem hívd el valahova, sétáljatok vagy üljetek be dumálgatni.
2015. dec. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a másik fél keresése kölcsönös kell legyen. Ha egyszer sem ír neked, akkor lehet egyáltalán nem érdekled csak kedves veled amikor válaszol.

De az is lehet, hogy félénk és tőled vár valami előrelépést a facebookos üzenetek helyett.

Mindenesetre ha ilyen tapló módon írsz neki, akkor hamar elfog terjedni, hogy mekkora bunkó vagy.

2015. dec. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh, kérdezd meg tőle, hogy akkor most érdekled, vagy sem. Ezt én is utálom. Ez oda-vissza működik. Ha engem érdekel a barátom, akkor írok neki. Úgyhogy igen, kérdezd meg tőle nyugodtan. Nem kell papucsnak hívnod magad, elég annyi, hogy akkor most érdekled-e, vagy sem.
2015. dec. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

De ez így kb. olyan, mint egy lóvásár.

Ha utalt rá, hogy komolyabb is lehet, akkor fogadd el, hogy ő esetleg nem adja könnyen magát és igenis neked kell őt keresni. Ha tényleg fontos, akkor nem az fog eszedbe jutni, hogy kutya vagy papucs vagy, hanem az, hogy küzdesz érte, mert megéri.

Ha majd jártok 2-3 hétig és nem fekszik le veled, akkor meg elhagyod? Türelem és kitartás. Ez az, ami nincs meg egy normális fiúban.

2015. dec. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!