Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azt mondja a csaj, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja a csaj, hogy nem akar komolyabb kapcsolatot, de túlságosan is jól elvagyunk ahhoz, hogy ez "csak szex" legyen. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Pár hete randizgatok egy lánnyal (ő 22, én 21), illetve ez már nem is randizgatás, már többször aludtam nála, az elmúlt 1 hétben 4szer is nála kötöttem ki...szex is volt, többször is, minden nap beszélünk (ő ír mindig). De közben bulizik is ezerrel, és éreztem hogy azért ez nem teljesen egy komoly dolog. Rákérdeztem nála, ő pedig azt mondta hogy nagyon szeret velem lenni és örül nekem, de ennél komolyabbra nem tudja venni most a dolgot. Sajnálja ha így nekem nem jó, mert ő ugyanígy tudná folytatni. Bejön neki ez az "azt csinálok amit akarok" életforma, megkérdeztem tőle hogy az is belefér-e nála hogy mással is kavargasson, és azt mondta hogy nem célja, de ha úgy akad akkor igen.

Én nem úgy álltam ehhez a dologhoz, hogy néha összejövünk szexre, mert sokat beszélgettünk, meg akkor is szerette hogy átmenjek, ha épp megjött neki, és emiatt nem volt szex.

A kérdésem az lenne, hogy:

ha nem akar komoly dolgot, akkor miért folytatná ezt így? Hogy lehet az elején eldönteni hogy ebből nem lesz komoly? Ez nem egy olyan dolog amit én határozok meg, hanem kialakul. Ha tényleg szeret velem lenni, akkor miért férne bele neki az hogy mással is van? És a témát én hoztam fel, nem ő.

Ha neki elsősorban a szexről szól a dolog (ami azért lenne furcsa, mert nem úgy nyomtuk, mint a nyulak, az nekem csak egy mellékes dolognak tűnt) akkor meg miért beszélünk minden nap, miért mesél a dolgairól stb?

két napja hoztam fel a dolgot neki, azóta szinte semmit nem beszélünk, szerintem sikerült őt elijesztenem. Hagyjam a p*csába, mert csak még jobban fájni fog, vagy próbáljam ezt a laza kapcsolatot csinálni, hátha komolyabbra fordul?

A dologhoz hozzátartozik hogy pár hónapja lett vége egy összesen 6 éves kapcsolatomnak, azóta ő az első lány aki felkeltette az érdeklődésem, és talán túlságosan is erőltetni akartam magamban egy újabb komoly dolgot, meg így könnyebb lezárnom az előzőt.



2013. máj. 12. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg az 500 nap nyár című filmet, és döntsd el, hogy mit is akarsz!
2013. máj. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Nőként hasonló cipőben járok, én is inkább laza kapcsolatra találom most magam alkalmasnak, de ha MINDEN JÓL ALAKUL, akkor meg tud fogni úgy egy pasi, hogy komolyat akarjak. De ahhoz tényleg mindennek klappolni kell, a lényeg, hogy NŐ-nek érezzem magam mellette!
2013. máj. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem dobnám azonnal el.

Újra megkeresném, beszélgetnék vele, kikérdezném jó alaposan arról, hogyan áll a kapcsolatokhoz, hogyan áll a szexhez, egyáltalán miért akar csak laza kapcsolatot. Érzésekről, csalódásokról, boldogságról, stb...

Volt egy levelezőpartnerem, mindig ezt kérdeze: Boldog vagy?

Annyira egyszerű kérdés és sose tudtam egyszerűen válaszolni.

Lehet, hogy elsőre nem fog kiderülni minden, de ha adsz neki időt, nem ítélkezel és fel tudod tenni a megfelelő kérdéseket, akkor meg tudod fejteni, hogy mit szeretne és miért.

Ha ez megvan, akkor már tudni fogod, hogy érdemes-e folytatnod vele.

Szerintem.

Sok sikert!

2013. máj. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nehéz így megmondani, viszont szerintem hagyjad, mert ennek a lánynak nincsenek a helyén az érzései. Jól érzi magát veled, csak fél attól, hogy ha elkötelezi magát akkor vége az életének. Nőnek akarja érzeni magát, és azt, hogy őt sokan kívánják. Ahogy az előző írta, beszélgess vele ha nagyon szeretnéd, ugyanakkor ne csinálj belőle nagy ügyet, mert csak magadnak ártasz vele, és senki másnak ezen a bolygón. Fel a fejjel ne foglalkozz vele, egyszerűen nem illik össze a nézetetek. :)
2013. máj. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!