Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek bejönnek az...

Fiúk! Nektek bejönnek az ilyen stílusu lányok?

Figyelt kérdés

Rocker vagyok...régebbi rock zenéket hallgatok pl. Guns n roses. Fekete hullámos hajam van , zöld szemem. Acélbetétes bakkancsot hordok , csőnadrágot és álltalában bandás pólókat ,de a szoknyát se vetem meg térdzoknival :D nem vagyok az tipus akit elfúj a szél, inkább egy homokóra alakú lányt képzeljetek el (tudjátok..vékony derés,vastag csípő) :D

imádok koncertekre járni, császkálni a barátokkal :) nemtudom ,hogy ez egy normál esetleg ilyen stílusu srácnak bejön-e >< nem vagyok az az egy helyben ülős tipus..mindig megyek valamerre :D

16/L

Válaszaitokat előre is köszönöm!:3

~arigatou



2015. dec. 8. 20:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem szokásom válogatni, hisz ha valakit szeretek, nem egyetlen tulajdonsága miatt teszem, hanem úgy összességében.
2015. dec. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem ,mert elég kíváncsi tipus vagyok és érdekel ,hogy ki ,hogyan áll egy ilyen lányhoz :)
2015. dec. 8. 20:18
 3/18 anonim ***** válasza:

Esküszöm pont az esetem vagy! :3 bár én neked lehet hogy nem mert lány vagyok... szintén rocker ^^ és imádom a GnR-t :3

Ééés az arigatou-ról levágtam ám azt is hogy animés vagy ^^ én is otaku vagyok :3 neked melyik a kedvenc animéd??

szintén 16/L =3

2015. dec. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Nem vagyok rocker, de engem érdekelnek a vagány csajok :)

25/F

2015. dec. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Huh..nemigazán tudok választani mert sok kedvenc van ^w^

fairy tail, attack on titan, tokyo ghoul stb stb :D elég sok van

2015. dec. 8. 20:29
 6/18 anonim ***** válasza:
Én is szeretem a régebbi rockzenét, főleg a magyart, de a rocker csajok viszont nem jönnek be, mármint akik a stílust is felveszik.
2015. dec. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Én ilyen ruhákban érzem magam a legjobban^^ acélbetétesben meg főleg :D ha koncerteken nem lenne rajtam már rég eltört volna a lábam :D főleg ,hogy elég sokszor pogóba keveredek mégha nem is akarok ^^"
2015. dec. 8. 20:34
 8/18 anonim ***** válasza:
Rokon lélek, Alvin és a mókusok pogójába ne kerülj bele! X3 életveszélyes :D
2015. dec. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Mivel jómagam is rockos stílusú vagyok, ezért igen, bejönnek a hasonló ízlésvilágú lányok. Viszont van pár dolog, ami nem szokta elnyerni a tetszésem, és most szigorúan szubjektív vélemény következik:


1: nincs baj a bandás pólókkal, csak könyörgöm, ne egy 5 számmal nagyobb, férfifazonú darabot hordjon, amit aztán betűr a nadrágjába, mert attól a fiúknál is agyérgörcsöt kapok, nemhogy egy lánynál :D Szoktak lenni nagyon szép, női fazonú pólók is, olyanban már igencsak vagánnyá tud válni egy csaj :)


2: nem szokott tetszeni, ha egy rocker nagyon szűk látókörrel rendelkezik a zenét illetően és nagyon lekorlátozódik egyetlen korszakra/stílusra/nyelvre. Persze, kell, hogy meglegyenek a maga kedvencei (ahogy persze nekem is megvannak) de merjünk újítani, lépést tartani a világgal, hagyjuk ezt a mentalitást, hogy "csak az létezik, amit én hallgatok, minden más gagyi!!!".

Így tehát nem nyerő dolog nálam, ha:

- valaki csak a klasszikus, 70-es, 80-as, 90-es évekbeli bandákat ajnározza, a mai zenekarokat pedig fikázza, ahol éri. Tessék kilépni a barlangból, a mai kor is teli van egy rakás jó zenével!

- valaki kijelenti, hogy ő csak angol nyelvű bandákat hallgat, mert a magyarokat nem tartja túl sokra. Ha egy magyar ember ilyet kijelent, az egy nagyon erős undort vált ki belőlem, mert nekem ez már a sznoboskodás netovábbja!

- valaki nagyon elkötelezi magát egy stílus mellett, (leggyakrabban a metállal szokták ezt tenni) és buzgón hiszi, hogy ez a zenei irányzat az Isten, a punk, alternatív rock és a többi kategória, pedig csak egy hulladék.


3: továbbá visszataszító, ha egy lány attól érzi magát rockeresnek, ha az összes nőiességét hátrahagyja és atomkemény férfinak akar látszani. Például sohasem várnám el egy lánytól, hogy ne alkoholizáljon, hisz a bulikon én is szeretek a pohár fenekére nézni, de ne reklámozza magát azzal, hogy ő mekkora alkesz és ne igyon az asztal alá engem és a többi fiút. Egyszóval csak akkor nyúljon alkoholhoz, ha az alkalom úgy kívánja, de ne képezze szerves részét a mindennapjainak. Pláne ne pózerkedésből, hogy ő megmutathassa, mekkora rocker!

Hasonló a helyzet a káromkodással. Na, én is elég mocskos szájú tudok lenni, nem tagadom, de azért nem minden második szavam csúnya és ugyanezt elvárom egy lánytól is, ha rocker, ha nem.


Uhh, jól elszaladt velem a ló, úgyhogy lassan be is fejezem. A hajadra/szemedre/alakodra nem tértem ki, mert én most inkább a lányrockerek mibenlétét boncolgattam, a külső jegyeid már embertől függ, hogy bejönnek -e egy srácnak, vagy sem.

Bocsi, hogy ilyen hosszú voltam, de szeretek elveszni a részletekben :D :)

22/F

2015. dec. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Amiket leírtál azok közül egyik se vonatkozik rám :D

sokan mondják ,hogy néha már túlságosan is nyitott vagyok :D a kedvenc műfajom a rock de pl avicit is nagyon szeretem..főleg a dalszövegek miadt^^ engem az se zavar ha valaki swagbe nyomja , végülis az is egy stílus. Ő elfogad engem én elfogadom őt :D csak akkor folyik vér ha a barátaimat szidalmazzák ^^

2015. dec. 8. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!