Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek bejönnek az...

Fiúk! Nektek bejönnek az ilyen stílusu lányok?

Figyelt kérdés

Rocker vagyok...régebbi rock zenéket hallgatok pl. Guns n roses. Fekete hullámos hajam van , zöld szemem. Acélbetétes bakkancsot hordok , csőnadrágot és álltalában bandás pólókat ,de a szoknyát se vetem meg térdzoknival :D nem vagyok az tipus akit elfúj a szél, inkább egy homokóra alakú lányt képzeljetek el (tudjátok..vékony derés,vastag csípő) :D

imádok koncertekre járni, császkálni a barátokkal :) nemtudom ,hogy ez egy normál esetleg ilyen stílusu srácnak bejön-e >< nem vagyok az az egy helyben ülős tipus..mindig megyek valamerre :D

16/L

Válaszaitokat előre is köszönöm!:3

~arigatou



2015. dec. 8. 20:02
1 2
 11/18 Firedoom ***** válasza:

Minden srácnak mas jon be, én is elhalgatok GnR-t, de a régebbi rock előadók kozel sem tartoznak a kedvenceim közé. Inkabb maradok a metalnal ^_*

Egy korábbi válaszoló mar nagyon szepen kicejtette es én is csak röviden geszitenem ki:

Volt egy ismerősöm aki együtteses poloban járkált, de azt sem tudta mi az. Anikó megkérdeztem nagyjabol annyi volt a valasz: Mert meno.

Olyan srácot keress akinek hozzad hasonlo az ízlése. Eleg sok rocker van. Vakarimaszu ka?

2015. dec. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Számomra nem jelent az ilyesmi előnyt, viszont hátrányt sem. Mondjuk néha egy picit ilyen komor hangulatot sugározhat picit (ez a személytől függ..igaz...

Szerintem ettől hátrányba nem vagy, sőt sokaknak tetszik ez a stílus. :)

Szép estét!

2015. dec. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Mivel én is sok régebbi bandát hallgatok, sötét színű hajam van, acélbetétes bakancsot és bandás pólókat hordok ezért bejönnek a hasonló stílusú lányok. :D

17/F

2015. dec. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Naná,hogy bejönnek :D De végre egy lány aki régebbi rock zenét is hallgat,nem gyakran látok ilyet :D (Ne értsen félre senki,a mostani zenekarokat is szeretem) 16/F
2015. dec. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Jaja.
2015. dec. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Nekem így leírás alapján nagyon bejösz. Én magam is kemény rocker vagyok,málha,katonai ruházat,bakancs. 17/f
2015. dec. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Igen. Én nem vagyok rocker de a Guns N' Roses-t imádom.
2015. dec. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én rocker vagyok szóval nekem bejön :DD 16/F
2015. dec. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!