Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem szeretek...

Mit tegyek? Nem szeretek élni, felesleges az egész.

Figyelt kérdés

18 éves leszek jövö héten,lány vagyok ha ez számít.

Üresnek érzem magam,egy kis örömön a kapcsolatom miatt és ha néha néha veszek magamnak valamit(bár ritkán veszek,az anyagi helyzetünk kicsivel átlag alatti talán)kivül max egy kis dühöt érzek néha,mást semmit.

Csak azt várom hogy végre végezzek a sulival,persze tudom utána se lesz jobb sőt... Vendéglátós suliba járok,de ez nem érdekel,lehet hogy emiatt vagyok csak 3-as átlaggal,de lehet máshol sem lenne másképp.Amúgy 10.-be járok évvesztesség és egy bukás miatt.

Az osztálytársaim nem érdekelnek,1-2 ember kivételével bevallom lenézem őket egy kicsit,tipikus tinik,na nem mintha én olyan kiemelkedő lennék,de azt érzem hogy más vagyok,bár lehet rossz értelemben,nem tudom.

Igazából az emberek se érdekelnek,rossznak gondolom/tapasztalom őket,persze lehet más meg engem tartana rossz embernek,de ez az én gondolataimon nem változtat.

A barátomon kivül nem szeretek senkit,az anyámmal semleges a kapcsolatom,az apámmal és bátyámmal egyenesen rossz.

Voltak haverjaim,de elkoptak mellőlem,nem érdekeltem többé őket,bár jobb is így mert többükről kiderült hogy barátság címszóval másra ment volna ki a játék(és nem,nem vagyok könnyűvérű,mindenki olyannak tart aki senkivel sem beszél,tanul vagy gépezik,kb mint egy remete,a barátom ismer igazán,tudja hogy normális,kis társasában nem vetem meg az alkoholt,bár bulizni nem

járok,tudja hogy tudok sokat beszélni,de ő is úgy gondolja hogy alapesetben visszafogott vagyok,csak őt nem zavarja,jobban illik hozzá egy ilyen lány mint egy nagyszájú,pörgős.)

A napjaim abból állnak hogy suli,tanulás,gépezés vagy olvasás,plusz amikor találkozunk a barátommal,de semmi más.

Semmi célom nincs se a magánéletemben,sem hogy később mi akarok lenni nem tudom,a pszichológus,ügyvéd esetleg tolmács érdekel,de ezekkel nehéz elhelyezkedni,illetve sem pénzem,sem tudásom ahhoz hogy elvégezzem az egyetemet.



2015. dec. 9. 12:36
 1/7 A kérdező kommentje:
Kicsit félreérthető,a nem vetem meg az alkoholt hogy már nem is tudok magamról,nem iszom gyakran,és csak mértékel,max addig mikor már úgy érzem hogy jobb kedvem van
2015. dec. 9. 12:45
 2/7 A kérdező kommentje:
*nem vetem meg az alkoholt nem azt jelenti
2015. dec. 9. 12:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az utolsó mondatodban tapintottál rá a lényegre. Kellene találni valami tevékenységet, hobbit, amit szívesen csinálsz, ami éltet, ami motivál. Biztos, hogy lenne valami, amihez érzéked van.
2015. dec. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
Unatkozol, ez a te bajod.
2015. dec. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%

Én hasonlóan vagyok, mint te. Úgy értem, hogy nekem is abszolút felesleges léteznem és sajnos rájöttem, hogy abszolút nincsen semmihez tehetségem. De ezt úgy képzeld el, hogy tényleg semmi, kivéve egy dologhoz, a harchoz értek, de azt is csak puszta kézzel, esetleg bottal, karddal, katona lehetnék, mert a fegyverekkel is meg tudnék tanulni bánni, de a magyar katonaság a katonák szégyene, nem akarok közéjük tartozni. Tisztelet a különböző osztagoknak, akik jók valamire.


Na, szóval abszolút fogalmam sincs, hogy mi legyen a munkám később, így csak vagyok és ennyi, majd ami jön. Hogy mit tehetsz? Semmit. Én próbáltam beszélni a szívemmel, hogy legyen szíves megállni, de nem akar. Úgyhogy sajnos nem nagyon tehetsz semmit, eltűröd és reménykedsz, hogy egyszer jön egy munka majd, amivel meg tudsz élni. Kitartást! :)

2015. dec. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%
Nekem nincsenek,barátaim,a párom kűlföldön dolgozik,pajzsmirigy beteg vagyok,nem lehet gyerekem,a szűleim meghaltak,a macskáim kiidegelnek,nem értem el még semmit,félek az emberektől,alig merek bárhova elmenni..hogy szeretek e élni? Nem,néha már gyűlölök,de ez van,hiszek benne,hogy jobb lesz..viszont neked még sok lehetőséged van szóval fel a fejjel! 25/l
2015. dec. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem azért, de ha ennyire nem jössz ki az emberekkel, nem biztos, hogy az olyan foglalkozások, amiknek a lényege az emberekkel való foglalkozás, mint pl. a pszichológus, ügyvéd, neked valók lennének, főleg, hogy ezekhez sokat kell tanulni, te meg már most bukdácsolsz.


Esetleg tanulj nyelveket és akkor suli után külföldön megpróbálhatsz pár évet dolgozni. Az elején nehéz, de ha igazán beleadsz mindent, anyagilag egész jól meg lehet alapozni az életed. De ez csak egy ötlet.


Keress magadnak valami elfoglaltságot, amit szeretsz, az majd lefoglal és kevesebbet agyalsz.

2015. dec. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!