Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is van itt úgy h utálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van itt úgy h utálja az életét, mindenki számára teljesen felesleges ember és az egész élete értelmetlen?

Figyelt kérdés
2014. dec. 30. 20:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Én pont hogy azokat utálom, akik itt nap mint nap nyilvánosan sírnak, ahelyett hogy otthon csöndben szenvednének egyedül, mert pont lesz**om az alantas gondjaikat meg a nyafogásukat. Mindenkinek megvan a maga problémája még sem sajnáltatja itt magát.
2014. dec. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Buford Tannen ***** válasza:
Van ilyen időszaka szinte mindenkinek.Ne aggódj majd jobb lesz!
2014. dec. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Biztos van...

Fiú vagy, vagy lány? Ha fiú, akkor ugorhatsz az ablakon, ha lány, akkor írj priviben és megvigasztallak :) 18/F

2014. dec. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
F/L/N ?
2014. dec. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Értelmetlen, már nem szeret az, akit én mindennél jobban :(
2014. dec. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
3. ez gec i kedves, szerintem kapva kap az alkalmon
2014. dec. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
3-mas vagyok. Természetesen nem gondoltam komolyan -.-" Senkit nem buzdítanék öngyilkosságra, meg nem is ismerkedek neten. Meg amúgy is, ez csak egy önsajnáltató kérdés, valószínűleg közel sincs akkora probléma, amit a kérdező leírt.
2014. dec. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Noren1989 ***** válasza:
Nyugi...nem, csak hasonló helyzetben. A munka azért fontos, szóval az lehet még az élet értelme...de azt azért én sem szeretném. A felesleges érzés megvan, igen.
2014. dec. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Csak nézd végig.Kérlek.

[link]

2014. dec. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen,én is ilyen vagyok.Aztán rájöttem,hogy egy célom van,ami fontos és ezért arra tettem fel tulajdonképpen az életemet.A családomra,értük küzdök mindennap,hogy nekik jobb legyen.Hiszen ők is nagyon sok évet küzdöttek végig azért,hogy én éljek... :)

23/F

2014. dec. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!