Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van köztetek olyan aki végig...

Van köztetek olyan aki végig aggódta az egész terhességét, hogy gond lesz a picivel és felesleges volt az aggodalma?

Figyelt kérdés
2014. szept. 8. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze, sokan aggódnak. Első trimeszterben a vetéléstől, másodikban-harmadik elején a koraszüléstől, harmadik végén a túlhordástól és a szülési komplikációktól féltem. Minden rendben volt végig.
2014. szept. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nalunk tobb problema is adodott a terhesseg alatt, de vegul pont a kiirt napon szuletett, semmi baja nem lett, most pedig mint egy kis vasgyuro.
2014. szept. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem 7 terhességem halt el az elsö trimeszterben igy a 8.terhességemet végig aggódtam. De probléma mentes terhességem volt és igaz csàszár lett a vége mert nem tágult a medencém és nem fért át a baba feje de egészséges kisfiam lett és semmi gond!
2014. szept. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát én végig. Illetve végig jártam az állatorvost, a nőgyógyásznál a teljes lekérhető immunológiát, kétszer is mindent megnéztek védettségre, a háziorvost, a neurológust kikérdeztem, végignyálaztam az összes transzplacentális állatról emberre átkapható kórokozót, mindent igyekeztem megtudni róluk, aztán sz összes teratogén hatóanyagot és végül trombózist vizualizáltam a szülésre :D

Szülésig dolgoztam és nagyon stresszeltek, minden nap volt valami teljesen banális a munkahelyemen.

A babának és nekem sem lett semmi bajom, csak 5000g felett született és arra az egyre gyanakszom csak, hogy a stressz miatt termelt hormonoktól nőhetett ekkorára, mert egyébként tökéetesen egészséges volt a terhességem.


Ja, állatokat tartottam és tartok a mai napig, senkinek semmi baja nincs, de megőrítettek, hogy mi van ha. Utána kellett tanulni mindennek.

2014. szept. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én olyanokon aggódtam ami a szűrővizsgálatokon nem derülhet ki, vagy nem is nevezhető betegségnek, így nem is mennek rá.

pl hat ujja lesz, vagy egyik szeme ilyen, másik olyan színű


ezek feleslegesek voltak, de most is olyan idegesítőek visszagondolva, hogy egy rakás anatómiai eltérést nem néznek



off. utolsó arról is olvastál, tanultál, ah már megszületik a baba és állatok közelében van..?

2014. szept. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak a terhesség alatt aggódtam, születése után elmúlt.
2014. szept. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ja és nekem többször is megszámolták minden ujját kezén lábán ultrahangon :)
2014. szept. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nekem még a magán 4d-sen (vagy 3d-s?)sem akarta megnézni a doki és véletlen elkapta az egyik kezét, annyi válasszal hogy "megvannak az ujjai"


és még most sem tudom ezek ellen hogy lehetne védekezni, mert első baba után látom, hogy kellene is.

2014. szept. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Minden kismama aggódik sajnos ez ilyen..:))legtöbbször természetesen semmi alapja..
2014. szept. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!