Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha úgy halna meg...

Mit tennétek ha úgy halna meg egy számotokra fontos/ nagyon szeretett ember, hogy semmit sem tudtok tenni?

Figyelt kérdés
Ha pl.: a legjobb barátod, szinte a testvéred (vagy az), úgy halna meg hogy még csak bosszút sem tudsz állni? Ha pl.: az utcán sétáltok és a semmiből egy (nem rasszizmusból) bevándorló megölné a számodra legfontosabb embert, és te még csak a nevét sem tudod, még csak fel sem jelentheted. Most ez egy légbőlkapott ötlet, agyaltam hogy mit tennék a 20 éves fejemmel ha valaki ilyen tettet hajtana végre a várandós édesanyámmal. Azért kíváncsi vagyok. És ez a kérdés nem népszításból lett írva!

2015. dec. 9. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha lenne lehetőségem megkeresném az illetőt akárhol lenne, és kinyírnám.

De mivel nincs, így csak abban tudnék reménykedni, hogy majd a sorstól megkapja amit érdemel, és hogy a szerettem békében nyugszik..

2015. dec. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első körben nem a bosszún járna a fejem , hanem hogy megmentsem az áldozatot.


Ha ez nem lehetséges, akkor a bosszú már olyan mindegy.



Azon kívül, hogy gyászolok, és tanulok belőle, megpróbálok új életet kezdeni, ha ez nem megy, akkor kamikazee, ami belefér!

2015. dec. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne dőlj be a médiának légyszi. Ne félj. Ugyanannyi esély van a tragédiára most, mint bármi máskor. Amúgy a felhozott példa rossz. Sok ember halt már meg körülöttem, akiken nem tudtam segíteni. És még mindig élek, tovább kell lépni. Ez a természet rendje.
2015. dec. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez csak egy példa volt. Semmi köze a rasszizmushoz vagy bármi máshoz, persze lehetett volna akit írok egy benga kopasz tetovált ember is.
2015. dec. 10. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!