Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szoktatok ilyent csinálni ha...

Szoktatok ilyent csinálni ha valaki hív mobilon? Mikor csináljátok vagy csinálnátok ezt?

Figyelt kérdés
Hogy megnézitek ki hív, de nem veszitek fel, viszont ki se nyomjátok neki hanem hagyjátok a telefont csörögni amíg abba nem hagyja a hívást
2015. dec. 12. 13:07
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Persze.Ha nincs kedvem felvenni.Legtöbbször anyámnak.Ne hívogasson állandóan,hogy hol vagyok,mit csinálok,amikor 30 éves vagyok és 10 éve különélek.
2015. dec. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, mert így azt tudom mondani utólag hogy nem láttam hogy hív.
2015. dec. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, főnöknél egyértelmű ha munkaidőn kívül hív.
2015. dec. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
anyám óránként hív, mindig valami hülyeséggel, nála szoktam ezt csinálni.
2015. dec. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ha ismeretlen hív, mindig ezt csinálom. de az mindig valami politikai hirdetés vagy teleshopos xarság, szóval nem számít
2015. dec. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, akkor csinálom, ha "ismeretlen szám" hív, vagy ha csak a telefonszámot írja ki.
2015. dec. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Melóhelyről csinálták sokszor hogy szabadnapon behívnak egyik pillanatról a másikra. Olyankor ha felveszem és nemet mondok akkor jönnek a következmények. Ha hagyom csörögni akkor behívnak mást. Volt már olyan hogy elvárták volna hogy szálljak vonatra és Balatonról menjek be lehúzni 6 órát. Persze a vonatot és az utazási időt eszük ágába nem lett volna megtéríteni. Mindezt minimálbérért. Szóval felőlem ki is gyulladhat vagy lehet bármilyen apokalipszis a melóhelyen mikor én szabin vagyok nem veszem fel a telefont.
2015. dec. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szoktam
2015. dec. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szoktam, csak én a hangerő gombra is rácsapok egyet, hogy ne legyen ricsaj. :D
2015. dec. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!