Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan oldjam meg? Ti hogy...

Hogyan oldjam meg? Ti hogy csinálnátok, csináljátok?

Figyelt kérdés

Két gyermekem van, a nagyobbik lány két éves, a kisebb három hetes fiú. Gondoltam már ideje hogy lassacskán elmenjünk boltba ide-oda.


A gond az hogy a babakocsit nem tudom betolni a boltokba, mert 90 %-ban lépcső van, szűk ajtóval, a maradékban meg szűk ajtó. Tehát ha a kocsit nem tudom betolni, a kicsit nem szeretném kinn hagyni az üzlet előtt. Viszont a nagyobbat sem hagyhatom kinn az üzlet előtt, mert még nem olyan értelmes hogy ott megvárjon vagy tudjon magára annyira vigyázni hogy ott merjem hagyni. Viszont csak két kezem van, és valamelyikkel a kosarat is fognom kéne, és még bele pakolni is kéne...Ti hogy oldanátok ezt meg, vagy hogy csinálnátok hogy jó legyen?


2014. márc. 2. 21:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
ilyen esetben sehogy. eszembe sem jutna kint hagyni öket, föleg nem egy 2 vest, még 4 évest sem. Ha ilyen a bolt nem tudod megoldani, menjen a párod vagy más vásárolni, vagy te akkor amikor valaki vigyáz a gyerekekre avgy kitn marad vele. Barátnö másik anyuka stb.
2014. márc. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi hordozóba,nagy kézen fogva a kosár meg másik kezedben.
2014. márc. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Jégtánc ***** válasza:
100%
Milyen messze van a bolt? A kicsit kendőbe,a nagy meg sétál vagy kismotorral.
2014. márc. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 lcs ***** válasza:
100%
vagy a kicsi hordozókendőbe, és akkor szabad két kéz :)
2014. márc. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 lcs ***** válasza:
100%
bocsi 3-as nem láttam, h te is a kendőt írtad..:)
2014. márc. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Tehetem 3 hetesen kendőbe a kicsit már? vagy egy kengurunk, de az csak majd akkor tudom használni amikor tud ülni, azaz még nem. de boltba addig is járni kell valahogy.
2014. márc. 2. 21:37
 7/17 Jégtánc ***** válasza:
100%
Kenguruba még ne tedd ,kendőbe már nyugodtan.
2014. márc. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem lenne hideg ha kendőben vinném az utcán?
2014. márc. 2. 21:41
 9/17 anonim ***** válasza:
8%
Én is és mások is kint hagytuk az ajtó előtt amíg beszaladtunk. Igaz mi kistelepülésen lakunk, de boltba itt is járni kell.
2014. márc. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Hetente 1x bevásárolt a férjem tételes lista alapján. Nálunk ez volt a megoldás. A gyereket, egyiket se, biztosan nem hagynám kint. De még az üres babakocsit se.
2014. márc. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!