Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk, akik nem szeretik a...

Fiúk, akik nem szeretik a sovány lányokat, mondanátok miérteket?

Figyelt kérdés
Nagyon sovány lány voltam, de mióta barátom van, kicsit híztam. Nem vagyok kifejezetten duci, csak lett combom, fenekem, mellem, kicsi hasam, szóval 3D-s lettem. A barátom azóta teljesen odavan, imád fogdosni, amikor csak lehet taperol/simogat, nem is beszélve a szexről. Megkérdeztem, azt mondja, hogy így "foghatóan" sokkal szexibb vagyok neki. Valaki érti ezt? Miért szeretitek a "fogható" lányokat?
2015. dec. 13. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:
21%

Azért, mert a sovány lányokon nincs mit fogni, szemben a "foghatóakkal"?!

A sovány emberek (tehát nem csak lányok) nem egészségesek. A soványság legalább annyira rossz, mint a kövérség. Nekem se egy sovány, se egy kövér lány nem vonzó. A vékony már teljesen más.

De szerintem ezzel a sok fogdosással túlzásba viszi. Te nem egy használati tárgy vagy...

2015. dec. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van mit rajtuk fogni és nem folyton azon jár az agyuk, hogy jajj van rajtam 2 deka gyorsan le kell fogynom.
2015. dec. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Most mit kell ezen magyarázni? Neked a gebe pasik jönnek be, akiknek kiáll a bordájuk vagy azok, akiknek mellizmuk van? A lapos s*gg jön be vagy a formás? Most kérdezzem meg, hogy magyarázd el, hogy miért?


A legtöbb pasinak az jön be egy lányban, ha vannak mellei, s*gge, combja stb. - mert ezek vonzóak, jó fogdosni, izgatóak és kész.


Az olyan csaj viszont, aki fogpiszkáló, és ha oldalt fordul, nem is látszik belőle semmi (mintha valami papírlap lenne) nagyon kevés pasinak jönnek be. Számomra az is visszataszító, ha rés van a combok között, nem is tudom, hogy lett ez mostanában divat. Fuj. Persze a másik véglet sem tetszik, ha valaki 180 kiló. Azért a "van mit rajta fogni" nem ezt jelenti... :D

2015. dec. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!