Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáz hogy 14-15 éves fiatalok...

Gáz hogy 14-15 éves fiatalok előrébb tartanak az életben mint én 20 évesen, igaz?

Figyelt kérdés
Tanulmányokban persze nem, befejeztem a középiskolát és érettségiztem már, de minden más létező dologban előrébb van nálam akármelyik 14-15 éves. Vannak céljaik, társaságuk, baráti körük, hobbi amihez értenek, sportolnak, eredményeket érnek el akármiben, és ilyen dolgok. Nekem ezek közül egyik sincs meg. Valakik meg simán kiállnak egy nagyobb tömeg elé aztán beszédet mondanak, meg iskolai diákönkormányzat tagjai és ezzel kapcsolatos ügyeket intéznek el, programokat szerveznek. Hát én hol csinálok ilyeneket, sehol.
2015. dec. 15. 15:51
 1/8 A kérdező kommentje:
A településen is ahol élek vannak 15-17 éves fiatalok akiket az egész település ismer, szeret, mert sporteredményeket érnek el vagy diákönkormányzatnak vagy mianevének a tagjai és ők szerveznek programokat még a településre is. Én sehol nem vagyok ilyenekhez képest
2015. dec. 15. 15:53
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmiről nem késtél le. Épp, hogy nagykorú lettél, előtted van minden, ne parázz.
2015. dec. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A másik meg a munka, más fiatalok amint lehet elkezdenek dolgozni valahol, diákmunkát keresnek, én még azt se csináltam
2015. dec. 15. 15:57
 4/8 anonim ***** válasza:
De mondom nem késtél le. én életemben nem dolgoztam 20 évesen. Nagyanyám tart el, igen szégyellem, de még felnőttoktatásra járok, munka mellett nem biztos, hogy tudok teljesíteni. nem te vagy az egyetlen, amúgy meg bulizgatnak is mellette, isznak, nem sokáig fog nekik az tartani.
2015. dec. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4-es. :)


Kérdező ez az irigység a gáz nem az, amit leírtál magadról. Ha szeretnél te is elkezdhetnél sportolni vagy programokat szervezni a faludban, csak könnyebb sajnálkozni, hogy te neked nem megy, ugye? :D

2015. dec. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

utolsóval egyetértek.

mit sajnálkozol, ha nem teszel semmit, hogy változzon a helyzeted? a másik kérdés, hogy miért nem teszel semmit?

2015. dec. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok olyan határozott és tehetséges mint ők
2015. dec. 15. 16:15
 8/8 anonim ***** válasza:

A kérdező nem irigy, hanem felismerte a gyengéit, és ezt fájdalmas őszinteséggel mind magának, mind nekünk bevallja.

Igen, lehet, hogy önsajnálat is van benne, de azért nem kéne rögtön belerúgni, meg leteremteni. Nem hiszem, hogy ettől majd hirtelen többet fog teljesíteni, hogy´itt valaki beszól neki.


Kérdező, biztos, hogy te is valahol valamiben jó vagy. Nem kell, hogy Sport legyen. Lehet az írás, festés, tánc. Annyi lehetőség van a világon kibontakozni, megtalálni a tehetségünket. Sakkvilágbajnoktól kezdve a nyelvzseniig széles a paletta, csak találd meg, mi az, ami hozzád passzol. Fejleszd magad, hogy utána büszke lehess magadra, és mások is rád.

2015. dec. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!