Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ez új divat? Vannak fiatalo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez új divat? Vannak fiatalok akiknek 1-2-3 eves kapcsolatuk van. De kozben meg legalabb 1szer 1 heten veszekednek es szeretot tartanak a parjuk mellett.

Figyelt kérdés
2010. febr. 11. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem találkoztam még ezzel a divattal!:S De elég szánalmas komoly kapcsolat mellett ezt csinálni!:S
2010. febr. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ha eppen nincs szereto akkor van veszekedes
2010. febr. 11. 15:32
 3/8 anonim ***** válasza:

én 19 vagyok és egy éve van párom a kaocsolat elején mi is sokat veszekedtünk, de soha nem csaltuk meg egymást, és nem látom hogy mi itt a probléma. minden kapcsolatban vannak veszekedések, minél különbözőbb a 2 fél annál több, időbe kerül, míg teljesen összeszok 2 ember. te talán elvárod, hogy varázsütésre menjenek a dolgok? 1 kapcsolatért küzdeni kell és sok kompromisszumot kell kötni.

a megcsalás más téma, az undorító. ha az ember még kalandokra vágyik ne tartson senkit se tartósan maga mellett.

2010. febr. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nekem 2 éve van kapcsolatom, de ritkán veszekszünk és még sose csaltuk meg egymást....

de a barátom öccsére és csaára már igaz....ők több mint más éve vannak együtt, de csaljék egymást veszekszenek, és még szakitanak is ugy kb 2 hetente...mert azt hiszik, hogy az a menő ha minnél több emberrel csinálják....nem számit hogy kivel, melyik bokorban és hogy hány éves az illető...

2010. febr. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
* csajára
2010. febr. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
fiatalokra gondolok... 16 19 evesre
2010. febr. 17. 13:30
 7/8 anonim ***** válasza:

az hogy valaki félrekefél nagy szemétség és igen mostanában rengetek ilyen van, mert az emberekben nincs semmi tartás és ez igazán elborzasztó


a veszekedés részével viszont nem értek egyet a dolognak. szerintem teljesen normális, hogy egy kapcsolatban vannak viták. mi is gyakran összeveszünk párommal sőt igazi eget rengető veszekedéseink is voltak már, de attól még nagyon szeretjük egymást és nem akarunk lemondani a másikról. Egyszerűen mi így beszéljük meg a problémákat mert mindketten nagyon erős jellemű, indulatos emberek vagyunk.

2010. febr. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ilent válasza:
Mindig is volt, mindig is lesz, csak nem mindig írta ki mindenki a homlokára. :)
2014. jún. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!