Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a tv-ben...

Miért van az, hogy a tv-ben vagy egy videóban látok valami szimpatikusabb embert, és fáj hogy nem beszélhetek vele?

Figyelt kérdés
Hozzáteszem eléggé magányos vagyok, szeretnék jófej, barátságos emberekkel beszélni néha. Aztán mondjuk a tv-ben vagy videóban néha meglátok egy-egy szimpatikusabb embert, szereplő, színész, ilyesmi, és lelkileg elkezd bántani hogy nem léphetek vele kapcsolatba, nem beszélgethetek vele.
2015. dec. 16. 09:09
 1/6 A kérdező kommentje:
Ez nem normális dolog?
2015. dec. 16. 09:09
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán, de ha ez a legnagyobb defekted, akkor nincs mi miatt aggódnod:D
2015. dec. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem normalis.
2015. dec. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolút emberi dolog , viszont ha ennyire magányos vagy lehet hogy el kéne kezdened valós személyeket megközelíteni :)
2015. dec. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bár nekem vannak barátaim, de ilyet én is sokszor szoktam érezni :D
2015. dec. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia :)

Nekem is szokott néha ilyen heppem lenni, pedig vannak barátaim. :D De ha szimpi embereket látok, képes vagyok kissé fanatikussá válni, és mivel nem találkozhatok velük, mindent lenyomozok kb. róluk neten és interjúkat nézek :D

2016. jan. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!