Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt velem?

Miért csinálják ezt velem?

Figyelt kérdés
Egy tök átlagos jóindulatú, jószívű srác vagyok és a bőröm egy picit sötétebb (kreol) színű. Van az egyik haverom, már ha nevezhetném így, és azzal piszkál hogy cigány vagyok miközben hányszor mondtam már neki hogy (finoman kifejezve) nem kedvelem azt a népcsoportot. Ezt mindössze azért csinálja mert nem adom ki magamból az ideget mint egy állat. Azzal mentegetőzik, hogy látni akar agresszíven, meg hogy még életemben nem verekedtem mert balhé kerülős vagyok és hogy kíváncsi milyet ütök meg ilyenek.. Nem vagyok egy sznob de szerintem ha ez embernek 17 évesen ennyi esze van annak csak gratulálni tudok.. szerintetek ez miért van?
2015. dec. 16. 14:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire vágyik rá, szánd meg azzal, hogy kiütöd a gcibe:D
2015. dec. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is azt tenném, de az iskolán kívül.

Szóval ahogy kimegyünk a kapun, és lefordultok egy sarkon úgy orrba-szájba rugdosnám, hogy pár percig ott feküdne az utcán. Azután közölném vele, hogy ilyen vagy ha felhúz valaki. S ha kell még nyugodtan folytassa.

Utána pedig irány haza. :D

2015. dec. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!