Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van kedve ízig-vérig optimista...

Van kedve ízig-vérig optimista embereknek megpróbálni valami reménysugarat adni? Főleg, ha átmentek már nehéz helyzeten.

Figyelt kérdés
2015. dec. 16. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Vizsgaidőszak elején ne várj túlzott optimizmust :)
2015. dec. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ami nem öl meg, az erősebbé tesz.
2015. dec. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%

2-es, én az ilyen, csak frázisokat puffogtatni tudókat elküldtem a frászba, mikor szr helyzetben voltam.

Alapból gáz a közhely, de ha mást nem tudsz mondani, akkor inkább semmit se.


Kérdező: mi a baj? Ahhoz, hogy tanácsot adhassunk, tudnunk kéne, mi történt?

2015. dec. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kicsit ellentmondásos a kérdés, általában a pesszimistáknak kell reménysugár, az optimisták éppen attól optimisták, hogy mindig tudnak remélni.
2015. dec. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Így van, ők mindig tudnak remélni, és nem tudom, hogy csinálják. Én csak még sötétebb jövőt látok.
2015. dec. 18. 11:57
 6/6 anonim ***** válasza:

Aki ízig-vérig optimista, az bolond. Gondjai mindenkinek vannak, sőt rosszabb napjai is, amikor sötéten látja a jövőt. Aki optimista, annyiban különbözik a pesszimistától, hogy bízik magában, bízik a problémamegoldó képességében.

Ha problémád van, kérdező, bontsd le részletekre, és máris nem tűnik annyira riasztóan nagynak.

Képzeld el, hogy építkezés előtt állsz. Mindenkit elrettent, aki még nem csinált ilyet, vagy nem bontja részfeladatokra a projektet. Először az alapozást kell megoldani. Nosza, szedjünk össze négy-öt barátot, aztán kész. Érted, mire akarok kilyukadni?

2015. dec. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!