Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kedvelitek a mindig optimista,...

Kedvelitek a mindig optimista, okoskodó, örökvidám embereket?

Figyelt kérdés
Azokra gondolok, akik indokolatlan körülmények között is optimizmussal áll ak a dolgok elé, semmiben nem látnak rosszat, mindent jobban tudnak, nagyon biztosak a dolgukban stb....
2014. aug. 14. 19:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Azért nem minden ilyen emberben van meg mind a 3 tulajdonság, van aki nem okoskodik, azokat kedvelem igen aki mindig életvidám és optimista...


A mindent jobban tudó kollégát csak kinevetjük itt a cégnél, de ő nem örök vidám és családot sem tud alapítani pont az okoskodás miatt szerintem menekülnek tőle a nők...

2014. aug. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Firedoom ***** válasza:
15%
en kb ilyen vagyok. Meg az okoskodas is. Mentsegemre szoljon, ha ravilagitanak a tevedesemre akkor kepes vagyok belatni azt. De ha bele gondolok az optimizmus nem egy rosz dolog, ajanlom mindenkinek. Probat meger :D
2014. aug. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%

Két féle embert irigylek az életben:

Az igazán okos embereket.

És az igazán boldog embereket.

2014. aug. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Firedoom ***** válasza:
pedig a ketto ritkan jar egyutt
2014. aug. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%
Nem szeretem őket, de tényleg. Teljesen az ellenpólusuk vagyok és zavar, ha vki vidám, mosolygós mellettem és löki az optimista löttyöt.
2014. aug. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Alapból a hétköznapi szitukban szeretem őket, mert szívesebben találkozom velük, mint az örökös panaszgépekkel. Szerencsére én is ritkán vagyok padlón, de ha véletlen így alakul, akkor tudnak leginkább idegesítőek lenni. Miközben tombolok, elém vág egy bájos képet magáról és: "nyugi, szép az idő, süt a nap, bla, bla bla"

Na ettől nem vagyok előrébb, értékelem a pozitív gondolkodást, de igen is ki kell az embernek tombolnia magát, ha úgy van, és lehet, hogy én előbb oldom meg a gondomat, mint Ő bájvigyorok nélkül is. Néha azt gondolom róluk, olyanok, mintha beszívtak volna és ettől megoldódik minden probléma. Én is alapból optimista vagyok, a józan határig. Ha gond van, azt meg kell oldani mellébeszélések nélkül is. A gondokról igen is beszélni kell, és fel kell fogni, meg kell érteni. Egyes optimista vigyorgépekről azt gondolom egyszerűen csak homokba dugják a fejüket. Aztán holnap megint vigyorognak egy újabb problémán, amit éppen azzal idéztek elő, hogy az előző napit sem oldották meg, mert majd az univerzum rásegít a megoldásra.

2014. aug. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
68%

Engem irritálnak, és ennek csak a kis része fakad irigylésből és komplexusokból!


Szerintem nem emberi... Ezt úgy értem, ellentmondásokkal teli és fura.

Mindig meg akarnak változtatni mindenkit, aki nem optimista az szerintük pesszimista. Nem szeretik a realista mentalitást.


Nem szeretem, ha valakinek túl nagy az önbizalma, mert általában folyamatosan kijelenti, hogy szerinte hogy kell, mégpedig mindig tudja, hogy kell és úgy áll hozzá, hogy csak úgy jó és csak neki van igaza.

2014. aug. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ez a kettő külön van. Az optimista meg az okoskodó ritkán jár együtt
2014. aug. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én is pont az ellenkezője vagyok (depressziós, szomorú, szorongós), de pont ezért imádom az ilyen embereket. Szeretem, amikor körülöttem pörögnek mert így nekem is kicsit jobb kedvem lesz tőlük.
2014. aug. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Nem tudom én nagyon pesszimista vagyok, mindenben a rosszat látom, elég negatív vagyok. Nem vagyok mogorva, kedves vagyok az emberekkel, segítek ahol tudok, de ilyen a beállítottságom. Mikor nagyon rossz kedvem van akkor jól tud esni egy optimista ember derűlátása, de nem mindig találunk közös hangot, annyira különbözik az életszemléletünk. Szóval én a hasonló gondolkodású embereket részesítem előnyben, de csodálom a mindig pozitív embereket.:)
2014. aug. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!