Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Bihari...

Mi a véleményetek Bihari Viktóriáról? (Író, blogger)

Figyelt kérdés
Néhány hosszabb vélemény után én is leírom a sajátomat.
2015. dec. 16. 21:43
 1/3 acelsziv ***** válasza:
100%
Tömören. Jókora marhaságokat képes összeírni én mindig röhögök rajta. De most nyilván a Nemzet Nyalogányának írt levelével kapcsolatban szedted elő. Na abban hibátlanul igaza volt.
2015. dec. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a nő egy ufó..:) valahogy földönkívüli szemszögből látja a világot. Én nem csípem.
2015. dec. 23. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%
Egy fiatalságából rohamosan kifutó,szomorodott nőt látok az álarca mögött,aki nem kell senkinek,és ezt nem rest humorral(tragikomédiával) tálalni. Szerintem csúnya is. Nem a modellekhez hasonlítva,hanem egy átlag negyveneshez képest is az. Szemből fényképezve,ahogy mosolyog... Olyan rémisztő. Amúgy néha jópofa dolgokat ír,de sokszor túllő a célon,és az már szánalmas. A Te véleményed viszont kimaradt...
2016. szept. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!