Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy blogom amit nem is...

Lovely15 kérdése:

Van egy blogom amit nem is olyan rég indítottam, viszont nincs aki igazán elmondja a véleményét róla. Kérlek olvassátok el és ha tetszik akkor kövessétek. Elfogadok természetesen negatív kommenteket is. : www.iamnotbeautiful. Blogger.hu Szóval?

Figyelt kérdés
2013. aug. 17. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:
A betűtípussal kezdhetnél valamit, mert szemfájdító, fárasztó olvasni. Valami talpas betű jó lenne, lehetőleg ne legyen dőlt.
2013. aug. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Kezdjük ott, hogy a blog nem elérhető. Legalábbis nekem erre a keresésre nem adott ki semmit a gugli.
2013. aug. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de szerintem senkit nem érdekel...


Egyébként meg a fejléc nehezen olvasható, egybeolvad a betű a háttérrel.

2013. aug. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#2

A kérdező valószínűleg telefonról, vagy tabletről írt, ezért a . után nagy betűvel kezdte a gép automatikusan, egy szóköz után. a "Blogger" elöl szedd ki a szóközt.

2013. aug. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A betűtípus valóban nem szerencsés!


Amúgy gyenge próbálkozás, hogy növeld a látogatók számát! Nekem is van blogom, mégsem kínlódok, hogy jó ég, még csak ennyien néztek meg!

2013. aug. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha helyesen írnál, talán még érdekelne is. Bár... Ez olyan téma, - a magánélet - ami, ha nem vagy híres, a kutyát nem érdekli.. Fogalmam sincs ki vagy. Érted, mi a baj?
2013. aug. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát... olvasni nem olvasnám mert nem érdekel mások (számomra idegen emberek) magánélete. Viszont a sok csillagszemű juhász zavar. [*-*]
2013. aug. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Katryne vagy Kathryne?
2013. aug. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!