Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek hogy zajlik egy átlagos...

Nektek hogy zajlik egy átlagos napotok? bővebben a leírásban .

Figyelt kérdés

Szeretném tudni hogy telik egy "normális" hétköznap ?

Mikor keltek , hogyan étkeztek , mikor tértek nyugovóra , fogyasztotok-e alkoholt . Szerintetek milyen egy normális hétköznap ?

A válaszokat előre is köszönöm .



2015. dec. 17. 22:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%

6:40-kor kelek, 7:20-ra elkészülök, 35-40-re leérek.a.suliba, 8 órát túlélek, 16-ra hazaérek, lefekszem aludni, ja felkelek 5-kor tanulok, ha 6-kor kelek akkor tanulok, általában este 20-21-re kész vagyok, kivéve ha TZ van vmiből akkor meg éjszaka tanulok meg reggel is. 20-21-től van kis szabadidőm, leülök facebookozok, zenét hallhatok, chatelek, South Parkot nézek. 23 körül Elmegyek fürödni, fél 12-re ágyban vagyok, ha van ihletem elkezdek félálomban verset írogatni(ha persze maradt még bennem energia). Ezután alszok pár órát és kezdődik elölről.

Alkoholt hétközben ritkán fogyasztok, akkor is keveset, inkább hétvégente, 3-5 hetente.

2015. dec. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%

6:30kor szól az ébresztő. 6:50kor felkelek.

7:30ra ( több-kevesebb sikerrel ) beérek.

Hétfő kedd 8, szerda csütörtök péntek 7 órám van, tehát hétfő kedd 3 óra, szerda csütörtök péntek 2 mire hazaérek.

Leülök ebédelni. Zenét hallgatok / videót nézek egy fél órát. Neki állok tanulni. Ha nincs tz kb 1-1,5 óra alatt, ha van tz 2-3 óra alatt megtanulok. Tegyük fel hogy nincs tz, mert ugye átlagos hétköznapról volt szó és nincs mindennap tz, ezért 4, fél 5 körülre bejefezem a tanulást. Ezután jön a szabad program: heti 3 kondi, vigyázok húgomra, megcsinálom a házimunka rám eső részét, zenét hallgatok és jó esetben heti 2-3 napon 1-2 órát leülök a géphez játszani. Kb ennyi.

Nem cigizek, nem iszok alkoholt ( max 2 hetente egyszer, de akkor is szülői felügyelet mellett ). Van hogy semmit nem kell tanulni ( pl.: péntek van ), olyankor több a szadadidőm, van hogy több dogát írunk és még este 10kor is tanulok.

Igazából ennyi.

Ja, 17 éves fiú vagyok

2015. dec. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%

5:30-kor kelek általában és elég egészségtelenül étkezem...Az iskolába 1 vagy 2 szalámis kiflit szoktam vinni, azokat általában még délelőtt megeszem, aztán egész nap éhes vagyok és mikor hazaérek olyan fél 4 körül, bezabálok egy csomót a főtt kajából, ami épp itthon van. Aludni éjfél és hajnali 1 között szoktam menni :/ Szóval állandóan álmos vagyok, de ennél hamarabb nem tudok elaludni. Alkoholt nem fogyasztok sohasem.

Mondjuk az enyém nem épp egy normális hétköznap..

2015. dec. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%

-06:00-kor kelek

-vagy eszek vagy nem, hangulattól függ

-kb. 02:00 és 03:00 között fekszem le, onnan még félóra-óra míg elalszom

-alkoholt csak indokolt esetben(lásd: ha a születésnapom hétköznapra esik, ha péntek van, ha nincs péntek, ha rossz kedvem van, ha jó kedvem van, ha olyan kedvem van), tehát heti 1-2szer kulturáltan pár sör meg egy üveg vodka

2015. dec. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%
Ha dolgozok,akkor reggel ötkor kelek,6 óra 10-re a munkahelyemen vagyok,18.30-ig melózok.19-re hazaérek,1,5 órát játszok a gyerekkel,lefektetem,aztán tv-t nézek,netezek.Ha nem dolgozok,akkor 7-8 között ébreszt a gyreek,elviszem oviba,bevásárolok,házimunkázok.Ha mindennel kész vagyok,négykor megyek a gyerekért az oviba.Ha éjszakás vagyok,jövünk haza.Játszok a fiammal,majd 17.50-kor elmegyek melózni,reggel 06.30-ig.Hétre hazaérek,elrendezem a fiam,elviszem oviba,majd lefekszek aludni.Négykor érte megyek,aztán vagy hazajövünk,vagy csavargunk,vagy jönnek barátok,vagy mi megyünk.Este tíz körül fekszek le általban.Ha pihenős vagyok,akkor napközben a dolgaimat intézem+házimunka.Kikapcsolódás a sorozatnézés(TWD,Homeland, Izombie,The originals, Humans, amiket most nézek).Kajálni összevissza eszek az összevissza meló miatt.Barátnőmmel szoktunk néha vodkanarancsozni,mondjuk havi 1-2 alkalommal
2015. dec. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
59%

05:00 kelek, wc, mosakodás, felöltözök, kávét főzök, közbe rágyujtok, hallgatom a Kossuth rádiót

Feleségemet keltem 06:00-kor, vele iszok mégegy kávét, reggelizünk, beszélgetünk kicsit.

07:00- kimegyek a garázsba kocsit beindítani, feleségem addig csinál szendvicset, bemegyek a hátizsákomért és indulok dolgozni.

07:30 munkahelyre beérek, dumálunk a többiekkel aztán kocsiba vissza és 5-6 óra vezetés

16:00 körül haza érek, kajálok, kávézok, utánna elmegyek feleségemért, hazafelé belépünk boltokba ha vásárolni kell, hazaérünk, neki áll főzni, közbe beszélgetük, tv-t nézek, netezek, megvacsorázunk

19:00-20:00 körül már mindketten tv-zünk, aztán kezdetét veszi a bébi projekt :)


Ez egy átlagos nap, de ilyenkor ünnepek előtt totál felborúl minden...

2015. dec. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%

- Megébredek(általában ébresztő nélkül, nem fix időpontokban, de a biológiai orámtól kb. 8 körül szoktam megébredni), hosszas fetrengés az ágyban, kávéfőzés, reggelizés otthon annak függvényében, hogy van-e időm egyetem előtt, hanem egyetemen mindkettő. Hosszas készülődés, felöltözés, vacilálások a találó ruhadarabra

- egyetem beérés, általában kicsi késés, figyelem az orára, jegyzetelgetés, vagy ha unalmas az óra, egyebekel foglalkozás

-utána városban boklászások, körbenézés érdekes dolgok után, vásárlás, stb. hazafele térés

- Otthon ebéd változó időpontokban, főzés, kávézás, fecsegés, zene hallgatás, érdekes dolgok böngészése neten, vissza orákra megint, majd otthon vacsi, pihenés, netezés, zene, mindig "ez meg az a dolgom van" miatt stresszelés, töprengés zuhanyzás, lefekvés éjfél körül, azelőtt olvasgatás az ágyban, amíg bele nem alszok, vagy épp filmnézés.

Alkoholt akkor fogyasztok, amikor barátokkal összeülünk valahol, de elég változó, 1-2 hetente, azonkívűl otthon is szoktam néha, pl. mikor sok dolgom van, jól jön utána/közben 1 sör.

2015. dec. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Felkelek, fogat mosok, elmegyek iskolába, hazajövök, eszek, a megcsinálom a leckét, lezuhanyzom, elalszom, felkelek, fogat....
2016. jan. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
53%

5:45-re van beállítva az ébresztő, de általában csak 6-kor kelek ki az ágyból. Frissen készített gyümölcs smoothie-t iszom avokádóval és gyakran őrölt, áztatott lenmaggal, utána/közben fürdőszobai tevékenységek, öltözés, meló, ott általam készített és dobozolt ebédet eszem (De igazából egész nap falatozgatok, persze egészséges ételeket), megiszom a borsófehérjét, beveszem a vitaminjaimat, délután pedig vagy edzek, vagy hazamegyek és pihenek, esetleg a több időt igénylő szépítkezési műveleteket végzem el, megcsinálom a házimunkát, főzök, vagy barátommal vagyok. Próbálok mindig időben lefeküdni, hogy legalább a 7-8 óra alvás meglegyen.


26/L

2016. márc. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
38%

4:30kor kelek, kb. 5:30-ig kávézok, cigizek, reggelizek, 5:30-tól 6:30-ig lefürdök, elkészülök, 6:30 és 7:00 között olvasok, TV-zek, átnézem az aznapi teendőim, tanulnivalóim. 7:00kor elindulok otthonról. 7:30-kor kezdődik az első órám, 14:30 körül végzek. Elmegyek ide-oda a barátaimmal, beszélgetünk, stb. Általában legkésőbb 16:00-ra otthon vagyok. 16:15 körül eszek valamit. 17:15-kor edzek, 18:15 körül fejezem be. 18:30-tól max. 19:30-ig tanulok. Pihenek, olvasok, stb. Legkésőbb 21:30-kor lefekszek aludni.


Péntekenként ugyanez, azzal a kivétellel, hogy edzés helyett pihenek, este pedig szórakozni megyek.



Rossz leírva látni a "napirendem", kevésnek tűnik a szabadidőm, de én nem érzem annak.

2016. márc. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!