Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy telik egy átlagos napotok?

Hogy telik egy átlagos napotok?

Figyelt kérdés
Hánykor keltek, hova mentek, mivel toltitek általában a napjaitokat? Mi az ami valami pluszt ad a szürke hétköznapokhoz?
2015. nov. 10. 01:57
 1/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Változó, hogy mi történik velem, órarendtől függ, nincsen rendes full munkaidős munkám, ha csak előadásom van aznap, és lusta vagyok, nincs más dolgom, akkor sokszor ki se mozdulok itthonról. Általában 8-9 körül kelek, kivéve, ha korábban kell mennem órára, utána megcsinálom a reggeli rutint olyan 30-40 perc alatt (kávé, reggeli - ha korán van órám, kihagyom-, arcápolás, smink, öltözködés), aztán kb 30 perc míg beérek az egyetemre, ott órán ülök, vagy laborban csinálom a kutatásomat, szünetekben, lyukas órákban vagy egyetemi ügyeket intézek, vagy ismerősökkel találkozok az egyetemi kávézóban, vagy a könyvtárban tanulok (ha egyiket sem kell csinálnom, és 3 óránál több szünetem van, hazaugrok ebédelni, egyéb esetben a suliban eszek). Változó az is, hogy mikor érek haza, de ha nem túl későn, akkor be szoktam ugrani a boltba, ha vennem kell ezt-azt. Általában 5-6-ra itthon szoktam lenni. Tornázok 1-1,5 órát, néha kevesebbet, vacsorázok, este pedig vagy tanulok, tévézek, olvasok, gépezek, vagy készülődök, és elmegyek valamerre a barátaimmal. Én örülök, hogy nem monoton, egyforma minden napom, mert nem unalmas, és sokkal rugalmasabb, viszont sokkal jobban teljesítek, ha van rendszer a napjaimban, úgyhogy igyekszem mindig nagyjából ugyanannyi időt lenni az egyetemen, ugyanannyit "dolgozni", ha nincs órám, akkor ügyet intézek, vagy könyvtárba megyek, de sokszor előfordul, hogy itthon ülök, és itt tanulok, de nem szeretek csak úgy semmit csinálni, inkább akkor kétszer tornázok egy nap :D
2015. nov. 10. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Carragher_x ***** válasza:
10kor kelek, tisztálkodás, reggeli teendők, majd 11től dolgozom. 1 óra felé eszem vmit, utána egy-másfél órát idegennyelvet tanulok, majd dolgozom pár órát. 5 és 10 között rugalmas vagyok, ide fér be a magánélet, illetve ide szervezem az esetleges programokat. 10től dolgozom olyan 3ig, aztán 4 felé lefekszem.
2015. nov. 10. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hetkoznap, elso variacio:


- 5:45-kor kelek, fel het korul az irodaban vagyok. Dolgozom altalaban 4ig, aztan elhozom a gyereket a sulibol. Otthon edzem, aztan ha kell elviszem a gyereket a sajat edzesere. Heti egy napot en is eljarok edzeni mashova. 8-tol kabe 10ig sorozatokat nezunk, aztan attol fuggoen mennyire vagyok faradt meg esetleg jatszom vagy netezek 11ig, ejfelig.


-Masodik variacio: 7kor kelek es otthonrol dolgozom. 4 utan ugyanaz mint az elso.


Heti 3x edzek otthon, 1x elmegyek kuzdosport edzesre, 1x futok hetvegen.


Hetvegen gyakran setalunk vagy kirandulunk a kornyeken.

2015. nov. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Délután kelek általában,vagy dolgozom,vagy másnap reggelig züllök...
2015. nov. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Felkelek hét körül, lemaradok az első előadásról, megreggelizem, olvasgatok híreket, ha nincs labor vagy gyakorlat, akkor előfordul, hogy be se megyek az egyetemre aznap, aztán vagy dolgozom vagy tanulok, találkozom délután a barátokkal, szervezünk programokat, este még edzem otthon, internetezem, lefekszem.

20/F

2015. nov. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5-kor kelés, mosakodás, öltözködés indulás munkába...

HÉV-en olvasás, alvás, játék, tanulás, tervezés, chatelés...

Utána villamos + metró vagy folytatom a megkezdett tevékenységet, vagy csak a gondolataimban merülök el...

Pékségben reggeli vásárlás, zöldségesnél gyümölcs vásárlás...

7-7:20 között érek be a munkahelyre...

Munkahelyen munka, gyk, netezés...

15-17 óra között végzek, indulok haza...

metró, villamos, hév, séta haza...

17-19 között érek haza...

Otthon netezés, játék, beszélgetés online, barátnőzés, filmezés, programozás, tanulás...


22F

2015. nov. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a részletes válaszokat!!:)
2015. nov. 10. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!