Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek butaság? Ti mit...

Szerintetek butaság? Ti mit reagálnátok erre?

Figyelt kérdés
Szóval...arra gondoltam, hogy akikkel régebben összevesztem, írok nekik fb-n (elég sok idő lenne személyesen megkeresni őket:D), hogy béküljünk ki...szerintetek el fognak küldeni a francba ?:/

2015. dec. 18. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
45%

Honnan tudjuk? Nem tudjuk, hogy min vesztetek össze, mennyire vesztetek össze, nem ismerjük őket, hogy kiszámíthassuk a reakcióikat.


Nyilván lesz aki válaszra sem méltat, lesz aki elküld a francba, és lesz aki kibékül veled.

2015. dec. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is ezt csináltam.Nálam csak 1 küldött el a francba :D
2015. dec. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én ráírtam (egy sorozat miatt)egy régi osztálytársamra akivel nem voltunk túl jóban, kb 20 percig jól elbeszélgettünk. Nem lettünk öribarik, de el tudtunk beszélgetni
2015. dec. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszii, próba-szerencse 😙
2015. dec. 18. 17:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért küldenek el a francba? Miért akarsz kibékülni?

A kapcsolatokban konfliktusok szoktak lenni, amit ha az ember nem tud megoldani, akkor jön az összeveszés, amit talán nem lehet késöbb (amikor lenyugodtatok és "kiakarsz békülni") csettintésre megoldani.

pl. ha ilyen könnyen összeveszel több emberrel, talán alapból tapló lehetsz így az emberek szemében, emiatt nem békülnek ki "csak úgy" veled, mert te azt akarod, mert nem kell elviselniük.

Nem elkedvteleníteni akartalak, csak gondolkodj el ezen és inkább azokra írtál rá, akiktől jóra számítassz ismerve a saját helyzetedet vele.

2015. dec. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha valaki felületesen ír rám azzal, hogy "béküljünk ki" mert szegény bántva érzi magát hogy (valamilyen okkal) utálják, de közben nem tud mit kezdeni az okkal... úgy lehet én se fogadnám jól a dolgot.

Nem azért, mert ne békülnék ki azzal, akivel összevesztem, de ha rendszerint nem származik ebből semmi jó és csak türelmetlenkedünk egymással, vagy csak felületesen akar kibékülni velem, másképp lesz*r, azzal minek?

Nem kell ehhez facebook üzenet, általában ha tudomást szerzek arról, hogy valaki megváltozott, nem veszekedős, vagy ilyesmi, akkor én is jófej vagyok vele, ha úgy van.

2015. dec. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!