Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, aki...

Mi a véleményetek arról, aki szelfibottal készült képeket tesz ki az oldalára?

Figyelt kérdés

Itt most a facebookra gondoltam, de igazából bárhol. Persze nem minden nap, hanem csak néha, és nem csak úgy "otthon, semmilyen alkalomból". Inkább olyankor, amikor tényleg történt vele valami.

És emellett vannak rendes képei is (olyan, amit valaki más csinált). Nem csücsörítős, pucsítós. kacsaszájas, fiúknál szemöldökhúzogatós, hanem rendes mosolygós.


2015. dec. 24. 11:42
 1/6 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Szerintem a szelfibot félelmetesen jó találmány, főleg, ha az ember kirándulni megy, vagy csoportképet csinál. Egyébként semmi véleményem, manapság már mindenkinek van kirakva szelfi, egészségére, én nem szarok rá mások önértékelésére, mindenki rakjon ki olyan képeket, amiket szeretne.
2015. dec. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyet értek az előttem szólóval. Mindenki úgy és azzal fényképezi, videózza saját magát ahogyan és amivel jól esik. Ehhez senkinek nincs semmi köze. Olyan mintha valaki azon akadna ki, hogy egyes emberek teáskanállal keverik meg a kávét kávéskanál helyett.
2015. dec. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem ítélem el az illetőt, csak nem értem a dolgot! :) Évekkel ezelőtt is lazán csinált mindenki képet magáról, akár csoportképet is. Maximum megkért valakit, hogy csinálja meg. Manapság pedig minden eszközön van időzítő. Nem találom túl logikusnak azt, aki képes egy extra dolgot magával vinni olyanért, ami megoldható nélküle is. Mintha egy csaptelepet vinnék azért, hogy igyak egy üveg vizet.
2015. dec. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
Én magasról teszek rá, még az ismerőseim képeit sem nézegetem.
2015. dec. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első gondolatom az, hogy biztosan van neki is szelfibotja.
2015. dec. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azert a szelfibotos kep, meg a kinyujtom a karom es kattintok kep kozott oriasi kulombseg van am

En nem vagyok egy szelfi orult, de bizony jo talalmany az a szelfi bot

2016. jún. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!