Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » "Illene" üzenetet írni halott...

"Illene" üzenetet írni halott osztálytársam fb-oldalára?

Figyelt kérdés

Sajnos tegnap elveszítettem az egyik osztálytársam, autóbaleset érte. Holnap lett volna 20 éves. Gondolom a fb-n majd jön értesítés h születésnapja van. Milyen dolog lenne, ha valami üzenetet írnék? Pl. Hogy isten éltessen fent az égben, vagy valami hasonló?

Ti írnátok, ha igen mit??


2015. febr. 28. 17:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem írnék.
2015. febr. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nagyon rossz ötlet.
2015. febr. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az, hogy "Emlékezni fogok Rád!" még elmegy.

Éltetni egy elhúnytat, szememben valahogy visszás.

2015. febr. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez borzasztó gáz dolog amúgy, halott üzenőfalára írogatni. Mit várnak olyankor, hogy majd olvassa, dob rá egy lájkot? :/

Gyújts inkább neki egy mécsest és emlékezz rá csendben.


Részvétem.

2015. febr. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Borosta2 ***** válasza:
86%
Írni? hiszen MEGHALT. Inkább menj ki a sírjához és gyújts egy mécsest mondj el egy imát vagy valami ilyet ha hiszel az ilyenekben, ha nem akkor meg maradj otthon és kész.
2015. febr. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne, ne, ez annyira ízléstelen szokás, hogy halottaknak írogatnak. Nem lehet mindent a Facebookon intézni, nem lehet ott leélni egy életet. Majd hétfőn úgyis összegyűltök az osztállyal, biztos, hogy a tanáraitok is mellőzik az órákat és inkább megemlékezést fogtok tartani, gyújtsatok érte gyertyát, vagy ahogy érzitek, csak ne online intézzétek, akármennyire 2015 van.
2015. febr. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretted, mint jóbarátot, akkor valami szép helyen magadban gondolj rá, és akkor is, ha nem jársz templomba, a saját szavaidal mondj el érte azon a szép helyen egy imát.


https://www.youtube.com/watch?v=TA0eNCw3omU

2015. febr. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
A születésnapi köszöntő ízléstelen, de egy részvétet szerintem nyugodtan lehet írni.
2015. febr. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem borzalmas ez a 'szokás', hogy halottak üzenőfalára írogatnak. Akármilyen üzenetről is van szó.
2015. febr. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
ez undorító . Sose!!:!:!!!!!!!
2015. ápr. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!