Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki támogatja Kulcsár Edinát a...

Ki támogatja Kulcsár Edinát a háttérből?

Figyelt kérdés

2014- be került elő azóta már műsorvezető, reklámarc, saját ruhamárkája van.

Sok tehetséges magyar fiatal divattervező van aki éveken át tanulja a szakmát és később is alig tud elindulni a pályán és megélni. Ez a nő a semmiből kapott a nevével jezett teljes kollekciót, megrendezett bemutatot, brand name-et. Ehhez sok pénz kell és gazdasági ismeretek, nem gondolom hogy maga tudta volna összespórolni 1 év alatt a pénzt. A ruhákat nem ő tervezi, ez ordít. Pár éve meg Csepelen műkörmozott és nyomorgott.

Olyan az egész mint a modern Hamupipőke története. A valóság talán az hogy valaki támogatja, valakinek a fizetett barátnője/qrvaja ?


2015. dec. 25. 15:36
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Én nem azt írtam hogy nincsen olyan nő aki ne dolgozna ennyi idősen egy átlag munkát, szóval nem egy plazas eladó lányra vagy fodrászra gondolok. Azt irtam hogy aki 25 évesen irigylesre méltó karriert fut be és kiemelkedő fizetést visz haza, valószínűleg azt valaki segiti a háttérből.

Ruházati márkája nincs sok 25 évesnek.

2015. dec. 26. 16:18
 12/12 anonim ***** válasza:
Illuminati...
2016. okt. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!