Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm nem támogat...

A legjobb barátnőm nem támogatja az összeköltözésüket a párommal. Hogy kezeljem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. dec. 1. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Értesd meg vele, hogy felnőtt vagy, és akármennyire is jó barátnőd, ehhez semmi köze.
2014. dec. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ki nem szarja le hogy a legjobb barátnő mit akar? Nem vele fogsz élni...
2014. dec. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg, hogy indokolja meg. Az indokain gondolkozz el, hiszen ő objektívebben látja a dolgokat, nem rózsaszín szemüvegen keresztül. Ha a mérlegelés után is úgy gondolod, hogy neked van igazad, akkor tedd, amit tenned kell. A barátnőd véleményét pedig tartalomtól függetlenül köszönd meg, tudasd vele a döntésedet, satöbbi.
2014. dec. 2. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy attol fel, hogy igy majd kevesebb idod lesz ra es azzal, hogy a tudomasara adod, hogy neki ehhez semmi koze, csak megjobban megerosited benne azt az erzest, hogy o mar nem szamit, az o velemenye nem fontos neked.
2014. dec. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vmiért csak nem támogatja.

Kérdezz rá,hogy miért nem.

Lehet,hogy önző és csak tudja,hogy kevesebbet fogtok találkozni(persze függ milyen messze költözöl) Vagy tényleg olyat lát,tud amiért nem akarja,hogy bajod legyen.


Én legjobb barátnőm is elköltözött 30-40 km-el arrébb a párjához. Én csak szomorú voltam,hogy nem 5 percre leszünk egymástól hanem 1 órás útra.De ettől függetlenül támogattam.Mondjuk a párját is bírom,nem volt kifogásom ellene. Ha viszont láttam volna olyat amit esetleg barátnőm nem lát,mert rózsaszín ködben úszkál.Azt tudattam volna vele.Aztán vagy megfogadja vagy nem.

Viszont tényleg nem szólhat bele,te életed,de a véleményét elmondhatja,hallgasd meg!!

2014. dec. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen "barátnőm" Sokkal jobb nélküle!
2014. dec. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!