Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan legyek olyan no, akit...

Hogyan legyek olyan no, akit nem zavar, ha megbamulnak?

Figyelt kérdés
Szuksegesnek erzem azt, hogy megnezzenek a ferfiak, emberek, es azt gondoljak rolam, hogy huh azta,de jo no. A gond viszont az, hogyha nem vagyok kicsipve hetkoznap(valami mini+magassarku, smink, ekszerek, haj...), akkor nem bamulnak latvanyosan. Ha viszont ki vagyok csipve,attol tartok, hogy te jo eg, mit gondolhatnak rolam.
2015. dec. 25. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Foglald le magad mással legyen hobbid, sportolj...

Régen engem is az érdekelt, hogy ki néz meg, de most már teszek rá, ki mit gondol

2015. dec. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mit, azt hogy de megdugnának.

Ha meg valaki elítélne, azt sem tudod meg, érted rád milyen hatással van egyáltalán más hülye gondolata, semmilyen. Én egyszer pl. elképzeltem, hogy az egyik gyűlölt, lopós lakótársamat megverem. Mivel gondolatban játszottam le, semmi nem történt vele. :)

2015. dec. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Visszafogottabban is fellehet magadra hívni a figyelmet, de a magassarkúval sincs gond. Küldesz képet a ruhatáradról?
2015. dec. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!