Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Titeket nem zavar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket nem zavar, amikor a lúzer forma lányok megbámulnak?

Figyelt kérdés
Engem nagyon zavar. -.-
2015. máj. 23. 18:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Hát de, eléggé.
2015. máj. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Nem szeretem ha bámulnak:D

Esetleg ha néznek még elviselem

2015. máj. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
98%
Jézusom:D örülj, hogy valaki megbámulja a majom fejed, te suttyó..
2015. máj. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Na ezért nem merek egy srácnak sem jelezni sehogy, hogy kedvelem, mert nem tartom magam túl szépnek és félek, hogy az ilyenek kinevetnek :( Ezek szerint jogos a félelmem és inkább tényleg nem szemezek senkivel...
2015. máj. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 BlackSword ***** válasza:
75%
kit érdekel??? azért van a szemük, nem???
2015. máj. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
#5-ös teljesen egyetértek veled. Én átlagos csajszi vagyok, és nem egy bombázó, aki bárkit bármikor behálóz, de ezek után még fél szemmel sem merek a fiúkra nézni. Sajnos előfordult már, hogy észrevettem, hogy szégyellik a fiúk, ha próbálok közeledni feléjük, pedig nem vagyol olyan csúnya. :(
2015. máj. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
6.: én meg inkább csúnya vagyok, mint átlagos, inkább megtartom a maradék kis önbizalmam, hogy merjek az utcára kimenni emberek közé, az hiányzik, hogy egy ilyen srác megszégyenítsen, vagy lesajnálóan nézzen :/
2015. máj. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
67%

Nem,mert engem nem bámul meg soha egy nő sem,mármint azért,mert tetszenék nekik.Maximum a ruhámat szokták nézni,de semmi másért.

Örülnék is neki,ha legalább végre legalább lenne 1 nő,akinek tetszenék és emberszámba venne,nem megalázna és kinevetne...

És nem,nem érdekelnek a plázacicák,meg a legszebb nők.

Egy teljesen átlagos lány is simán tetszik nekem,az már más kérdés,hogy ők is csak a legjóképűbbekkel állnak egyáltalán szóba...

2015. máj. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, biztosan tizen éves lehetsz. Tudod nagyon sajnállak, hogy a külsőségek alapján ítélsz el embereket, de remélem pár év múlva más szemmel tudsz majd nézni az emberekre, akkor legalább nem leszel ennyire felszínes ember. Attól, mert neked nem tetszik, miért ne nézhetne rád? Attól, hogy valaki nem világszépe vagy Brad Pitt, még nem egy senki és nem értéktelen, sőt...
2015. máj. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom, mert engem még ők is legfeljebb undorodva néznek meg.
2015. máj. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!