Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A szomszédom allandoan zajong,...

A szomszédom allandoan zajong, csapkodja az ajtot. Szoltam neki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A felso szomszédom éjjel hangoskodik trappol zajong,es ha szolunk neki még ràtesz egy lapàttal.Huzgal széket csapkolodzik direkt becsapja az ajtokat,szinte zeng a lakàsunk.Ez egy 4 lakàsos 2 emeletes haz a mellette lévo szomszédok semmit nem hallanak belöle.Most is szoltam ra es azt mondta feljelent zaklatàsért mert mindenért szolom,és ő ezt màr nem birja....Van ilyen? Mit tegyek?
2015. dec. 26. 17:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%

Valamikor ő is alszik... Ne hagyd!

Nekem ez vált be. Ugyanez volt a szitu. Hajnali 2-kor még rohangált fölöttem. Aztán elcsendesedett.

Én 3-kor kezdtem el dörömbölni úgy, hogy majd le szakadt a mennyezet. 3 nap nem alvás csodákra képes! :)

2015. dec. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hàt igen jo lenne meg okos gondolat,de van nàlunk 2 gyermek,egy 4 és egy 1 éves
2015. dec. 26. 17:31
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Nálunk ugyanez volt a helyzet, felmentem megkérdeztem miért is kell hangoskodni, mire kiderült, hogy ez a bosszú az erkélyen való dohányzásomért.

Ha csak szimplán bunkó akkor marad a feljelentés.

2015. dec. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Felemntem szoltam hogy be csapdossa az ajtot .a valasza az volt ô igy tudja becsukni..es ha szolok jobban razendit,illetve fel akar jelenteni hogy zaklatom....letezik ilyen?
2015. dec. 26. 19:08
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Létezik igen.
2015. dec. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Feljelenthet, de nem tudom mi lesz belőle...
2015. dec. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tehàt ha szolok az is baj? Nem lehet neki szolni mert akkor feljelent hogy zaklatom azzal hogy szolok neki??????????
2015. dec. 26. 19:36
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Jelentsen fel, szard le!

Majd elgondolkozik, ha neki kell fizetnie a perköltséget.

Most komolyan az a legnagyobb bajod, hogy baj e, ha szólsz neki?

Verd már pofán azt a gyökeret, vagy veresd meg valakivel.

Ha egy ilyen fenyegetéstől füled farkad behúzva elsunnyogsz, persze, hogy terrorizálni fog.

Már csak azért is minden egyes zörejre becsengetnék hozzá.

2015. dec. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%

"Verd már pofán azt a gyökeret, vagy veresd meg valakivel"

Igen, valóban az a megoldás, hogy a kérdezőt bilincsbe vigyék el otthonról.

2015. dec. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sajnos az az igaz és az ismerosok is azt mondják hogy verjem jol pofán ..ok is ezt mondták...csak tényleg az a vicc az egészben hogy szolni se lehet már mert még én kerulok bajba hogy feljelent zaklatásért ,mert rászolok hogy ne csapdossa az ajtoit éjjel ..
2015. dec. 26. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!