Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szomszédom állandóan átszólo...

A szomszédom állandóan átszólogat, ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy a közvetlen kertszomszédunk, akivel még köszönőviszonyban is alig-alig vagyok, nem száll le rólam, ha meglát a kertben egyből rákezdi. Van két gyereke, akik kőbunkók, rájuk hagyott mindig mindent és nem hallgatnak rá, amit azzal kompenzál, hogy úgy próbálja rávenni a gyerekeit, hogy ne káromkodjanak, hogy állandóan rám hivatkozik, mondván, hogy engem zavar.

Ez így talán röhejesnek hangzik, de amikor napi szinten nyomatja, hogy Jájóka ne hangoskodj, mert a szomszéd olvas, Jájóka ne káromkodj mert a szomszéd pihen (közben majd megszakadok, mert mondjuk kapálok). Úgy fél a saját lányától, hogy nem szól rá, ha az öccsét addig veri, hogy az sírva fakad, minden áldott nap ez megy.

Egyszerűen gyávának tartom az anyát, hogy nem tud karakánul rászólni a gyerekére és mással takarózik (ha például be akarja hívni a gyerekeit 30-40 percig könyörög mire azok megmozdulnak), ennek ellenére soha nem szóltam se neki se a gyerekeinek, egyszerűen figyelmen kívül hagyom, de ezen a nyáron már szinte minden nap ez ment.

Ti hagynátok, hogy azért csináljon belőletek bűnbakot egy béna ember, mert nem mer nemet mondani a saját gyerekének.

Persze semmi közöm hozzá, hogy hogyan neveli a gyerekeit, pont ezért mi a fenének is hivatkozik rám?

A probléma azért fontos, mert sokat vagyunk kint és nem akarom elmérgesíteni vele a viszont, de már abból is elegem lett, hogy süket legyek.Szinte ne tudok úgy kimenni a saját udvarunkra, hogy ne szőne bele engem a mondanivalójába közvetetten, de közvetlenül nem szól hozzám. 3 éve tart és még mindig nem unta meg


2015. nov. 25. 20:19
 1/4 acelsziv ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy ha a gyerekei látják, hogy nincs igaza akkor saját amgát járatja le és neked különben is fárasztó a dolog
2015. nov. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én beszólnék egyszer, amikor nem durva dolgot csinálnak, csak mondjuk hangosan játszanak, hogy "Szomszédasszony engem nem zavar, nekem is van 2 gyerekem, tudom mivel jár, játszanak csak nyugodtan a gyerekek."
2015. nov. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te a szomszedod szidod, hogy nem eleg karakan, hogy raszoljon a gyerekere, de te sem allsz ki magadert, pedig eleged van. Ha ennyire zavar, legkozelebb mikor hallod oszd ki, hogy nem korrekt veled takarozni.
2015. nov. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó hangosan oda kell szólni a gyerekeinek, hogy téged nem zavar amit ők csinálnak de az anyjukra rászólhatnának hogy ne obégasson már állandóan
2015. dec. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!