Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti kitörölnétek a volt exeteke...

Ti kitörölnétek a volt exeteket fb-ról?

Figyelt kérdés
Igazából egy suliba járunk és nem akarok már ismerősnek pláne új baratnom van azota, tudom nem fb fuggo kerdes de ti mit csinalnatok? vélemenyet várom.
2015. dec. 26. 20:33
 1/10 anonim válasza:
Hát ha megbántott letiltanám de ha nem akkor csak akkor tiltanám le ha zaklat
2015. dec. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Gyerekes Viselkedésre vallana ha azért törölnéd Fb- ról mert szakítottàl vele!


Ha azonban csúnyàn ért véget a dolog és sok sérelmet kaptàl ( kapott ) akkor nyilvàn nem érdekel így nem minden kapcsolatot megakarsz majd vele szüntetni szóbal ezesetben érdemes lenne törölni...de amúgy Az egészen még agyalni se érdemes!!! Az exed!! Ne is törődj vele!


A baràtod meg legyen annyira érett, hogy ràd bízza ezt a Döntést! :)

2015. dec. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem törölném. Az életem része volt, egy Facebook törléssel nem tudom a múltunkat is kitörölni.
2015. dec. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én azért töröltem és tiltottam az exemet, mert folyamatosan zaklatott üzenetben. Aztán ha nem reagáltam átment mocskolódásba, ha pedig visszaírtam tuti balhé volt belőle. De ha ez nincs meghagyom ismerősnek.
2015. dec. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Csak azért, mert szakítottunk, nem.

Mikor elkezdett rám licitálgatni, akkor igen, töröltem.

2015. dec. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Csak mert az exem, azért nem.

Én egy exemet töröltem és tiltottam, de ő folyamatosan írogatott, zaklatott, már néha ijesztő volt.

2015. dec. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én tiltottam.
2015. dec. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Attól függ, hogy történt az elválás. Volt, amelyik rondán beszélt velem, csúnyán szakítottunk, folyamatosan zaklatott mindenütt, őt letiltottam. Amelyikkel csak simán szakítottam, mindenféle hiszti nélkül, azt nem.
2015. dec. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A "volt ex" az mit jelent? Hogy akkor már nem ex? Akkor miért akarod kitörölni?
2015. dec. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is azon gondolkozom, hogy volt ex? Akkor már nem is az exed hanem ismerős. Miért kéne törölni?
2015. dec. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!