Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek mennyire lenne zavaró,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyire lenne zavaró, ha az exeteket ugyanúgy hívnák, mint az új párotokat?

Figyelt kérdés

2015. júl. 7. 19:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
ha legutóbbiról van szó, akkor zavarna.
2015. júl. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
nem érdekelnek ilyenek,legalább hamarabb megjegyzem
2015. júl. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem szólítanám a nevén,és kész :)
2015. júl. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
2.-3. :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2015. júl. 7. 19:38
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem érdekelne, voltam már olyanokba szerelmes, akiknek gyakori a keresztnevük. Ahhoz elég ritka nevű emberbe kell beleszeretni, hogy még véletlenül se találjak ugyanolyat. :-) Egész véletlenül akibe most szerelmes vagyok, neki is gyakori neve van, és a második exemnek is ez volt a keresztneve (egyébként is tetszik ez a férfi keresztnév függetlenül tőlük), a vezetéknevük más, bár az is gyakori, szóval simán megtörténhetett volna, hogy pont ugyanolyan nevűbe habarodok bele, mint amilyen már volt.
2015. júl. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekelne a legkevésbé sem. Max. fura lenne, de ilyen semmiséggel nem foglalkoznék. :) N
2015. júl. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen, és tényleg úgy, hogy pont az előzőnek is ugyanaz volt a keresztneve. Plusz még hab volt a tortán, hogy az előzővel iszonyú volt a kapcsolatunk, a végén már megrugdosott, megütött, meg egyéb gusztustalan húzásai voltak. Na és erre a következőnek is ugyanez volt a neve. Kérdeztem, hogy nincs-e véletlenül második utóneve, de nem volt, viszont hála az égnek volt beceneve, ahogy a legtöbb barátja szólította, ezért én is inkább úgy szólítottam :)
2015. júl. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Per pillanat úgy érzem,zavarna.Mondjuk lehet,hogy csak eleinte.
2015. júl. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 opened paradise ***** válasza:

Sok ilyenbe botlottam már,de azokból nem lett végül semmi sem.

Max becézném :D

2015. júl. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Utolsó 2 barátomnak ugyanaz volt a keresztneve.

A személyiségük, életvitelük is hasonló volt sajnos.

A korábbival 3 hónapot voltam, a másikkal 1 évet, ő sokkal mélyebb nyomot hagyott.

Viszont van olyan exem, akitől annyira megundorodtam, hogy akit úgy hívnak, mint azt (nem mondom, hogy "őt"), előítéletes vagyok sajnos.

2015. júl. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!