Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hányszor fogadtátok vissza az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányszor fogadtátok vissza az exeteket/vagy ő titeket? Mennyi új esély volt, és hogy végződött a dolog? (pozitív, negatív)

Figyelt kérdés

2015. aug. 5. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Két barátnőmnek adtam egy újabb esélyt, mert az volt a véleményem, hogy mindenki megérdemli. Aztán volt egy barátnőm, aki olyan szinten megbántott, hogy kizárt dolognak tartottam, hogy adok neki egy új esélyt, hiába kérte. Azóta úgymond megkeményedtem, szóval ma már mindenkinek csak egy esélye van nálam.
2015. aug. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer próbáltuk újra. Együtt éltünk, nem volt jó a kommunikáció, mint kiderült és az exem részéről elmúltak az érzelmek..Próbálkoztunk egy rövid ideig, de nem vette komolyan, szakítottunk. A viselkedése miatt addigra én is eljutottam arra a pontra, hogy jobb ha vége.. Kb. egy hétvégét voltunk külön, mikor azt mondta, hogy próbáljuk meg.. Láttam, hogy ezúttal komolyan gondolja, ezért új esélyt adtam neki. Egy bő fél évig próbálkoztunk helyrehozni, eleinte úgy nézett ki jók vagyunk, valószínű a sok közös program miatt (esküvők, rendezvények), aztán vége lett a pörgős időszaknak, megint csak magunk voltunk a saját magunknak szervezett közös estékkel, és az exemnél nem jöttek helyre az érzések. Szépen elbúcsúztunk egymástól, tovább léptünk.


Nézőpont kérdés, hogy pozitív vagy negatív volt-e ez az egész. A kapcsolat szempontjából mindenképp negatív, hiszen szakítottunk. Ugyanakkor a próbálkozás pozitív volt, ez idő alatt mindketten lelkiekben tovább léptünk.. Én legalábbis éreztem a végefelé, hogy megint nem oké, és elfogadtam, túltettem magam rajta, majd ki is mondta a szakítást.


Rövid időn belül mindkettőnknek új kapcsolata lett, ami azóta is tart (több éve).


Ha akkor nem próbáljuk meg, állítom, hogy másképp alakult volna..nem tudtuk volna kellőképpen lezárni egymás között a dolgot.

2015. aug. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2x fogadtam vissza, szóval most vagyunk harmadszorra együtt. Majd kiderül, hogy végződik.
2015. aug. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
+1 esélyt kapott tõlem de nem igazán használja ki.Tõbb esélyt úgyan annak a szmélynekbnem adok mert ha útobbi nem érdekelte a.kõvetekzõk sem érdekelnék.
2015. aug. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor en vagyok itt az ellen pelda:)6szor szakitottunk ugy hogy az egyik szakitas 3 evig tartott (mikkor nekem is volt 2 eleg komoly kapcsoaltom es neki is).viszont valahogy mindig vissza vagytunk egymasra (mondjuk mi nem azert szakitottunk mert nem voltunk jol egyut es nem szerettuk egymast hanem mas tenyezok miatt, sokaig tavkapcsolat, szulokkel problema, en kulfoldon tanultam, stb, es az is kozre jatszot h 16 evesen kezdtunk el eloszor egyut jarni es mar 25 eves vagyok, kicsit hosszu lett volna mint egyeduli kapcsolat, kellet a mas tapasztalat is h lassuk h nekunk nem jo egymas nelkul). 2013 eljegyeztuk egymast, 2014 volt az eskuvonk es novemberre varjuk a kisbabankat. Kulon vagyunk, es minden a legnagyobb rendben van:d
2015. aug. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
''Kulon vagyunk, es minden a legnagyobb rendben van:d '' ezt hogy is lehet most erteni?
2015. szept. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!