Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezen az oldalon gyakran...

Ezen az oldalon gyakran belefutottam már magányosabb, különcebb tizenévesek kérdéseibe. A való életben miért nem találkoztam még soha ilyenekkel?

Figyelt kérdés

A való életben én még csak átlagos, társasági életet élő fiatalokat láttam, akik élik az életüket, van bőven társaságuk, haverok, barátok, ha társaságban vannak bőven van miről beszélniük. Életvidámak és zajlik az életük normálisan ahogy kell.

A való életben valamiért még nem láttam soha egy olyan fiatalt se, aki különc lenne, barátai nincsenek, unalmas az élete és ki van rekesztve, szóval amikről itt ezen az oldalon lehet olvasni az ilyen jellegű kérdésekben. Két iskolába jártam de ott se voltak egyáltalán ilyenek, meg máshol se, mindenki elvegyült a társak között és jól érezte magát.


Mi az oka annak hogy az életben nem látok magányosabb típusú fiatalokat? Pedig szerintem azokkal könnyebben összebarátkozhatnék, mint az átlagos életűekkel.


2015. dec. 28. 13:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet őket észrevenni, valamint ezt hívják álarcnak.
2015. dec. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

-Mert itt ülnek és írnak.

-Mert nem szeretnek otthonról elmenni. (pl nincs kivel)

-Nem a te környezetedben vannak

-Álarc. Titkolják hogy ők olyanok. Nem szeretnek beszélni róla.

-Plusz a kisebb kapcsolati háló miatt sokkal kevesebb az esélye hogy egy kevésbé ismert embert ismerj meg, mint egy ismertet.


Válogass tetszőleges kombinációkat :)

2015. dec. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden az aminek látszik.
2015. dec. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Attól, hogy "normálisnak" mutatják magukat kint, belül nem biztos, hogy azok. Egyébként is otthon mindenki más.
2015. dec. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Láttál, csak nem tűnt fel. Nem hordanak a nyakukban egy táblát, hogy "Hé, magányos fiatal vagyok!". Egy utcán sétáló emberről pedig, hogy állapítod meg, hogy magányos e?

Az természetes, hogy plázákban és hasonló helyeken nem őket látod a barátaikkal, mert értelemszerűen nem ott vannak.

2015. dec. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
En peldaul ilyen vagyok. Tul maganyosnak nem neveznem magam. Vagyis de. Tarsasagban jol szorakozom, azonban ott van a masik felem. Amikor elgondolkodom a problemakon. A sajat, a vilag, es a tarsadalom problemaim. Kicsit mintha ket reszre lennek esve. Ezt az oldalamat szandekosan csak olyanok mellett merem megnyilvanulni hagyni, akikrol tudom, hogy nekik is van ilyen oldaluk. Amikor egy sima, hulye, felszines embernek megmutatok ebbol barmit is, megijed altalaban. Vagy legalabbis kicsit arebbmegy (nem vicc, ilyen is volt mar). Szoval ezert. Probalok tarsadalom-kompatibilis lenni. Persze ez nem mindig sikerul, de altalaban bejon. Sot, neha bulizni is elmegyek. Ha masert nem, de gozt, feszkot levezetni remek moka. (15/F)
2015. dec. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Eleve ez az oldal valamennyire gyűjtőhelye az ilyen embereknek. Nyilván akinek megfelelő szociális élete van, ilyen témában nem szorul mások segítségére, ezért nem jelenik meg itt kérdése. Nem láttam még olyat, hogy "Tökéletes életem van. Mit tegyek?" című kérdést valaki kiírt volna. :)

A másik, hogy kifelé elég könnyű elrejteni ezeket a dolgokat, még a legközelebbi ismerős is könnyen félrevezethető, ha olyan van, nemhogy egy kívülálló. Senki nem teregeti ki az ilyen dolgokat személyesen. Valószínű ezért nem veszed annyira észre.

2015. dec. 29. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Szerintem itt mindenki tökéleztesen összefoglalta, hogy hogyan is megy ez az egész. A 6-os válaszolóval pedig teljes mértékben egyetértek. Olyan mintha a saját jellemzésemet olvastam volna.
2015. dec. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy tanács, hogy kiszűrd az ilyen embereket, nézd meg őket akkor amikor a társasággal van, de nem vele beszélnek, hanem ő most a hallgató, nevet a többiekkel, vagy előre néz érzelemmentesen?
2015. dec. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!