Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van köztetek olyan, aki az...

Van köztetek olyan, aki az elmúlt évek során egyre magányosabb lett, mint én?

Figyelt kérdés
Én még elsős koromban(általános iskola) nagyon hülyeségeket csináltam negyedikig,de mára már szörnyen megbántam.Akkoriban még kisgyerek fejjel gondolkodtam, és erről én nem tehetek.Most viszont már belátom, hogy egy totál idióta voltam.De sajnos késő bánat, mostanra elhagyott mindenki, kivéve az egyetlenegy igaz barátnőmet.Rajta kívül nincs másom, akinek el merem mondani a problémáimat, mert úgy érzem, csak ő hallgat meg.Ebben az éveben kezdtem befordulni, de mára megutáltam az osztálytársaimat.Nem tudom sokszor mit érzek.Csak annyit tudok, hogy már sokszor kibeszéltek, kiközösítettek és becsaptak.A múltomon már nem tudok változtatni sajnos, és már mint említettem, megbántam.Azt is tudom, hogy ez számomra egy büntetés.De annyira rossz!!!Elegem van mindenből!
2013. nov. 28. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:

el nem tudom képzelni miket tehettél ami ennyire megbélyegzett..

hanyadikos vagy most?

2013. nov. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Velem is hasonló a helyzet csak engem az, akit legjobb barátnőmként tartottam számon is cserben hagyott. :/ De biztos lesz majd még jobb...
2013. nov. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mit csináltál kiskorodban, ami miatt mg most is ki vannak akadva?
2013. nov. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mégis mit csinálhat egy hétéves, ami miatt a társadalom megbélyegzi? Túrtad az orrodat?

Egyébként meg ne depizzél, viselkedj normálisan, és el fogják felejteni. Ha a lúzerből sértődött lúzerré válasz, az biztosan nem segít.

2013. nov. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat.Most jelenleg 12 vagyok, és az elmúlt években -úgy mondom- nem túl intelligens dolgokat csináltam.Mondhatni nem voltam komplett.Konkrét eseményt nem szeretnék szétteregetni, csupán annyit mondok, az elmebetegség közelébe érhetne.Talán azért, mert kissé agresszív típusú voltam...
2013. dec. 1. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!