Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van lényegi különbség, ha egy...

Van lényegi különbség, ha egy ember elfordítja a fejét, ha tudja, hogy közeledsz felé, és elmész mellette, és a közôtt, ha szintén elfogsz haladni mellette, de tőled elnéz, az ellenkező irányba, de a fejét Nem fordítja el, ugynúgy marad mint előtte?

Figyelt kérdés
És nem, nem nézett mást, semmi mást. Látszott, hogy akaratlagos volt. Miattam csinálhata ezt. Nem vagyunk beszélőviszonyba, csak látásból ismerem. Ti ebből mit szűrnétek le?
2015. dec. 29. 14:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha csak látásból ismered, akkor miért kellene rád nézzen? Gondolom nem is szoktatok köszönni egymásnak.
2015. dec. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen,de éreztem, h direkt csinàlja. Itt most nem az a kérdés, h ismer-e, vagy sem.
2015. dec. 29. 15:51
 3/11 anonim ***** válasza:
Nincs. Nem minden rólad szól.
2015. dec. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolső, létezik olyan, h testbeszéd. Te is érted vmennyire. Csak tudod, nem minden olyan egyértelmű! Rólam el lehet vonatkoztatni! Adott ember gy kérdés, amiben benne van, hogy az ellpillantott, vagy az elfordított fejű személy a közeledő tagra vonatkozóan csinálta ezeket, s arra vagyok kiváncsi, h min2 esetben mit jelenthet, mi a különbség
2015. dec. 29. 16:42
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs különbség, egyik esetben sem akar foglalkozni veled.
2015. dec. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy majd fog😁
2015. dec. 29. 18:47
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha csak látásból ismered, akkor nem jelent semmit. Hisz nem ismer, testbeszéd professzor. De ebből az jön le, hogy nem is nagyon akar. Hagyd békén. Keress olyat, akinek jót olvasol ki a testbeszédéből.
2015. dec. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hm,kedves utolsó,azért nem fogom ,,békén'' hagyni,mert nem tudom leszűrni,h mi zajlik benne,meg azért sem,mert te mondod
2015. dec. 30. 01:05
 9/11 anonim ***** válasza:
Leszűrni? Nem vagytok beszélőviszonyban. Beszélj hozzá, ne szűrögess. És ne zaklasd. Nem azért, mert én mondom, hanem mert ne.
2015. dec. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Miről beszélsz, milyen zaklatás? Észre se vette, h bejön nkm. Az lenne zaklatás, ha tudná, és idegesïteném.
2015. dec. 30. 07:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!