Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a különbség, elmagyaráznáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség, elmagyaráznátok? Miben különbözik egy első látásra mindent elsöprő vonzalom és az "első látásra szerelem" közt? Csak a KOR? Hogy fiatalon másképp fogja fel az ember vagy értékeli?

Figyelt kérdés
És az "első látásra hatalmas vonzalom" átalakul-e szerelemmé? ( Ha már nem ugyanaz rögtön??? Nem tudom...ezért kérdezem.

2014. okt. 4. 21:50
 1/1 anonim ***** válasza:

szerintem... nincs első látásra szerelem. első látásra vonzalom viszont, amiből szerelem lesz, olyan igen.

eleve hogy szerethetne az ember valakit, akiről a külsejénél semmi többet nem tud? a szerelem arról szól, hogy a másikat testestől-lelkestől.

olyan van, hogy első látásra ellenállhatatlan vonzalom.

na, azt meg kell élni, akár 1 nap is lefeküdni a másikkal. utána pár nap, hét alatt kiderül, hogy van-e tovább, vagy ennyi volt.

létezik, hogy utána megismerik egymás személyiségét és az annyira tetszik, hogy együtt is maradnak.

én jártam így de őszintén, elsőre ezt nem tudtam megkülönböztetni, mert csak akkor tudom, ha meg is ismerem jobban... ahhoz meg kellenek dolgok.

mondjuk úgy volt eddig, hogy 1 nap beszélgetés, szex és utána 1-2 héten belül eldőlt.

a mostani hosszú kapcsolatom is így kezdődött.

2014. okt. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!