Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Számít egy kapcsolatnál az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít egy kapcsolatnál az anyagi különbség? 2 ember nem lehet úgy boldog hogy ha nincsenek egy anyagi szinten?

Figyelt kérdés
2014. máj. 22. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
De, lehetnek.
2014. máj. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát a nagyon nagy különbség elég sok buktató egy kapcsolatnak. Most férfiként ha el akarom vinni a barátnőmet egy jobb helyre, akkor csak feszeng, mert se egy normális, elegáns ruhája nincs, se cipő, se táska, csak hétköznapi göncei, másik meg, hogy annyira nincs hozzászokva, hogy tiszta ideges lesz, egy jobb étteremben szinte lerí róla, hogy mennyire rosszul érzi magát, meg őszintén szólva viselkedni sem tud, de ha ezt szóbahoznám, hát halálra sértődne. Közös nyaralás megint kilőve, mert ő nem tudná állni a részét, de én meg ne fizessek mindent, mert "ne akarjam megvásárolni őt". Neki mindenki, aki vitte valamire, az "sznob", meg az én munkám nem is igazi munka, mert csak ülök az irodában egész nap, bezzeg ő mint eladó, na az az igazi munka. És bár eltarthatom a kis seggét, beköltözött a házamba, meg fuvarozhatom őt minden nap, miközben semmibe nem száll be egy forinttal sem, ami nem zavarna, de még az a mániája, hogy ő cserébe spórol nekem, és ne járjunk el sehová, meg megveszi a lejárt-leárazott kajákat, aminek örülnöm kellene őszerinte... meg felezzük a házimunkát, mert ő nem cseléd... tehát én adjak bele egy kapcsolatba mindent, ő meg csak kritizál és mindenen megsértődik, állandóan jön a hülye komplexusaival, áh... Olyan világképe és életszemlélete van, hogy hiába a szerelem, kezdek nagyon kiborulni a megnyilvánulásaitól és mindez az életmódbeli különbségeinkből jön. Nyilván egy havi 50ezres fizetéskülönbségnél nem lenne ilyen ordítóan hatalmas az ellentét, de ha igazán nagy különbség, az simán szét tud cseszni egy kapcsolatot.
2014. máj. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a férfi a gazdagabb, jobb módú, akkor lehetnek boldogok, persze.
2014. máj. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sok konfliktust fog szülni, de, ha igazán szeretik egymást, akkor lehetnek boldogok.
2014. máj. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!