Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha az életem...

Mit lehet tenni, ha az életem helyrehozhatatlanul tönkre van téve?

Figyelt kérdés
Szinte megszakad a szívem néha amikor látom a többi korombeli hogy éli az életét és tudom nekem is azt kéne tennem, aztán az én életem valójában üres, tartalmatlan, el van rontva teljesen. Szerintem helyrehozhatatlanul. Mi értelme van így élni? Egy-két ember mondta már hogy találjak célt az életemnek, de azt könnyű mondani, de az életem tök üres és lehetőségeim sincsenek.
2015. dec. 29. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Senkinek sem helyrehozhatatlan az élete!

Gondold végig, hogy mi az,amit szeretsz csinálni, mi az, ami érdekel.

Próbálj meg barátkozni és nyitni mások felé:]

2015. dec. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kihozod belőle azt mit tudsz.
2015. dec. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy ezzel egyedül,ugyanebben a cipőben járok. A probléma megoldását sajnos nem tudom.
2015. dec. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyenge vagy, nyafogsz, várod a csodát a helyett hogy tennél magadért.Tudom mert Én is ezt csináltam.Most erős vagyok.És nem félek az élettől.Nekem a Hellinger féle családállítás segített.
2015. dec. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kezd új életet.
2015. dec. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!