Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kezdek beleőrülni? Lehet,...

Kezdek beleőrülni? Lehet, hogy 21 évesen teljesen tönkre teszem magam? Mégis hogyan lehetnék elégedett ha nem tartozom bele az ideálba?

Figyelt kérdés

Mostanra már ott tartok, hogy nem bírom normálisan élni a mindennapjaim és elvégezni a teendőim, mert szorongok, nagyon csúnyának és szürkének látom magam, pedig vannak hobbijaim, van barátom de a vele való kapcsolatomban is már látszik ez, néha túl féltékenykedem és sokkal jobban kiborulok sokszor mikor féltékenykedem vagy bizalmatlankodom, mint kéne....

Előtte igyekszem tartani magam, de legszívesebben percenként kérdeznék tőle, belenéznék a telefonja minden tartalmába, és ha erre gondolok, teljesen elfog a hányinger és rosszul leszek.

Rengetegszer nézegetem instagramon a mai népszerű, szép és sikeres lányok képeit, az utcán és könnyes szemmel és irtó nagy dühvel nézek szebb lányok után. Legszívesebben megverném őket, vagy belökném a lányokat a metró elé, volt, hogy már nagyon azt éreztem, hogy "NA MOST MEG KELL TENNEM."

Jövőhéten megyek egy plasztikai, szépészeti beavatkozásra, már voltam és olyankor mindig jobb, olyan kicsit mint a drog, és megnöveszti az önbizalmam.

Nem tudom, hogyan legyek csinos, kedves, nyugodt, olyan akiért odavannak. Folyamatosan megfelelési kényszerem van.

Jövőhéten megyek egy pszichológushoz mert akihez jártam nem használt, még a pánikrohamok is megmaradtak.

Sajnos a sok szorongásnak már testi tünetei is vannak, annyira fel tud zaklatni egy szép lány vagy egy kisebb féltékenység esetleg újabb cikk a mai ideál, hogy erős szédülés, hasmenés, hányás, betegség vagy pánikroham lesz a vége, olyankor csak a nyugtató segít.

A múltkor nyelvvizsgázni voltam, ott sem bírtam a stresszt.

Vékony vagyok, olyan kis egyszerű lány. Ebből el lehet érni valamilyen extra szépséget, kisugárzást? Persze belülről is szeretnék változást. Egyre nehezebben tudok kedves és vidám lenni, állandóan öngyilkos gondolatok vannak a fejemben, illetve halálfélelem és sokszor szeretnék kárt tenni magamban.

Nagyon félek. Nem szeretnék megőrülni.

Ilyen volt már mással is?

Soha nem voltam elégedett és voltak félelmeim de most teljesen elhatalmasodott rajtam.

Nagyon félek.


21L


2015. nov. 26. 21:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek,gyógyíttasd a lelked mielőbb! Akkor jobban fogod magad érezni.
2015. nov. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Leírásod alapján háziorvoshoz kellene menned és pszichoterápiára - nem pszichológushoz.
2015. nov. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Barátaid vannak?
2015. nov. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, istenem. Ha ez komoly, inkább egy pszichiátert keress fel.

Mi az, hogy belökni valakit a metró alá, csak mert szebb nálad?!

Én is nagyon hétköznapian nézek ki, de van önbizalmam, ebből adódóan van kisugárzásom, és magasról teszek rá, hogy mi az általános szépségideál. És még piszkafa sem vagyok.

Szintén 21L

2015. nov. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

:(


Nem szeretnék gyógyszereket szedni, a pszichiáter meg arra koncentrálódik. Csak van olyan pszichológus aki tud segíteni.

Igen, én is tudom, hogy ezek a dolgok nem normálisak, épp ezért félek magamtól nagyon.

Főként este, meg éjjel. Sokszor történnek egészen rémisztő dolgaim éjjel, amiket most inkább nem írok már le, mert akkor már teljesen őrültnek tartanátok:(

Köszönöm az eddigi válaszokat. Remélem sikerül meggyógyulnom , nem tudom mi ez, de bármiből is.

2015. nov. 26. 21:47
 6/13 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, és a pszichoterápia nem feltétlenül csak gyógyszerrel megy - nekem nem kellett szednem semmit, de mondjuk nem is voltam olyan állapotban, mint Te


" betegség vagy pánikroham lesz a vége, olyankor csak a nyugtató segít. " ha így is beveszel gyógyszert, akkor nem lenne inkább okosabb, ha ellenőrzött körülmények között, közben meggyógyulva szednéd? :-)

2015. nov. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez személyiségzavar,de szakember/ek segítsével legyőzhető,s akkor elégedett,boldog lehetsz.
2015. nov. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

hát igyekszem megfelelő szakembert találni.

aranyosak vagytok:(

2015. nov. 26. 22:14
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát igen ez minimum orvosi eset.
2015. nov. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdj el sportolni. Ha elkezded pl. a fitnesst, akkor a tested is kicsit formálódik és a léleknek is jót tesz. Pár hónapja sosem gondoltam, hogy nekem is ekkora változást fog hozni az életemben a sport, őszintén utáltam. Most minden nap várom, hogy edzhessek, mert önbizalmat ad, tudom, hogy jobban fogok kinézni és még az egészségemmel sem lesznek bajok. Tényleg jót tesz a belsőnek! Sok sikert.
2015. nov. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!