Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok! Számít az valamit ha...

Lányok! Számít az valamit ha valakinek kocka hasa van és jó testalkata?

Figyelt kérdés
Igen, tudom hogy a belső számít nem a külső, de mégis megszeretném tudni hogy nálatok ez mennyivel számít.

2015. dec. 30. 03:29
1 2
 1/14 menta00 ***** válasza:

Én jobban szeretem azokat a fiúkat, akiknek csak kicsi izmuk van, nem szeretem a nagyon izmos egyéneket.

Inkább a sovány, magas srácok jönnek be ^_^

2015. dec. 30. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 zombienyul ***** válasza:
Nálam holt mindegy, hogy milyen teste van valakinek, ha bele tudok szeretni. Az enyhén izmos nem beton has még bejön :)
2015. dec. 30. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Bar elmeletileg nem a kulso szamit megis feltunobb vagy :-) Es ha mar valamilyen testalkatot kell mondani akkor ez bejon :-D
2015. dec. 30. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ugyan, aki a csak belső számít szöveggel jön, az baromi álszent :) Ha a küslejében nem fog meg semmi, ott ette meg a fene az egészet.

Kérdésre válaszolva: nem kell egy kigyúrt alkat meg 8 kocka a hason, de ne rezegjen rajta a háj, legyen minimálisan igényes önmagára, ha már mondjuk nem sportol aktívan, ne legyen rajta lényegesen több plusz kiló. Szóval legyen egy átlagos testalkata legalább.

2015. dec. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nálam nem számít, a lényeg csak az, hogy ne legyen kövér, legalább átlagos testalkatú legyen.
2015. dec. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

ez "a belső számít, nem a külső" csak azért lett kitalálva, hogy legyen mit mondani, ha nem akarunk valakit megsérteni... az utcán, a környezetetekben hány szép lánynak van kövér, vagy ronda pasija, vagy hány helyes srácnak kevésbé aranyos barátnője???? nem soknak... vannak kivételek, de a külső is fontos, ha valaki nem vonzó, azzal nem tudnál úgy együtt lenni se, mert nem lenne vonzó számodra... állatvilágban is így van, pl. madarak színesebb tollút választják

igen, fontos a külső és izgató a kocka has a legtöbb lánynak. nekem is bejön, de nem feltétel, ha kicsit izmosabb, vékony, lapos hasa és valamennyi mellizma van, akkor már nekem bejön. ha valaki szétfolyik, mert lusta tenni az alakjáért, az felvehet bármi divatos ruhát, akkor se takarja el a valóságot és nem fog bejönni...

2015. dec. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok. Szálkás izommal és kockás hassal. Az is igaz hogy nem nagyon mutogatja az ember, de a csajok pont leszarják. Volt egy lány aki azért utasított el mert megmondta hogy neki olyan pasi kell aki mellett ő lehet a sportosabb és a vékonyabb. Ha csak csajozásra akarsz edzeni akkor a tipikus testépítős monstum testalkattal jobban jársz. Az már más kérdés hogy néz ki ott a 6 kocka, de valamit valamiért.
2015. dec. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én egy mások szerint is elég "jó testű" férfi vagyok és tapasztalatból mondom, hogy a lányok ezt leszarják, viszont én nem is emiatt csinálom.

Azt, hogy mi kell nekik nem tudom, rám még csak csúnyácskábbak startoltak akik nem tetszettek.

2015. dec. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én is olyan vagyok, hogy van normális hasa 4(de már inkább 6) kockával. Nem szeretnék gyúrni, mert már csinálom ;) és nem akarom magam szét gyúrni hanem mégis csak legyen valami , + tényleg nem ezzel szeretnék csajozni, csak megszerettem volna tudni hogy mit gondoltok erről. Köszi szépen a válaszokat :)
2015. dec. 30. 16:42
 10/14 anonim ***** válasza:
üzenetben megmutatod a a hasad? korod?
2015. dec. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!