Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert gondolja azt az emberek...

Miert gondolja azt az emberek nagy resze, hogy egy lany nem lehet gamer?

Figyelt kérdés

2015. máj. 3. 23:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miert ne lehetne? En lesz*rom oket, egy csomo gamer lany van mar (pl. Anett es Ancsa, stb.)
2015. máj. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
En is igy gondolom, jomagam is annak vallom magam.Csak nem ertem miert kell olyan sztereotipiakat felallitani,hogy a lanyok nem jatszhatnak vagy ha jatszanak sosem lesznek olyan jok, mint egy ferfi
2015. máj. 3. 23:59
 3/8 hugyosgalacsin ***** válasza:
52%
nem gondolja ezt senki nekem is van gamer lány ismerősöm, (elég jóbőr)
2015. máj. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetertek veled:)
2015. máj. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnos en tapasztalatbol irom, hogy igenis vannak meg ilyen szuklatokoru emberek.
2015. máj. 4. 00:07
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Tossgirl nem csak gamer, hanem Koreai progamer 15 éve.


[link]

2015. máj. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Miért kell vele foglalkozni?

Rengetegen meg úgy gondolják, hogy a játékok gyerekesek, felnőtteknek nem való. A többségük persze soha nem próbált ki egyet sem, vagy ha igen, akkor is olyat, aminek a témája nem illik hozzá.

Persze azt nem is fogadják el, hogy rengeteg játék akad, amik komoly témákat boncolgatnak és egy gyerek azt nem valószínű, hogy meg fogja érteni.


Ez van.

Aki meg úgy gondolja, hogy egy lány csak rosszabb lehet a játékokban, mint egy férfi, az meg csak szimplán tudatlan, diszkriminatív ember.


L

2015. máj. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
61%
Lehet, de én gamer lánnyal csak eggyel találkoztam eddig életemben, de ő akkora kocka volt, hogy már az őrület határát súrolta. Amit viszont utálok, az az, hogy sok csaj attól már gamernek hiszi magát, mert hetente játszik másfél órát valamelyik igénytelen, kommersz, sz.r COD-al.
2015. máj. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!