Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan ember aki minimum 5...

Van olyan ember aki minimum 5 éve dohányzik és még sohasem gyújtotta meg fordítva a cigijét?

Figyelt kérdés

2015. dec. 30. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Sok mindenkit ismerek, aki 20 évnél régebben dohányzik, de eddig mindegyik meg tudta különbözteteni, melyik vége való a szájába és melyiket kell meggyújtani.
2015. dec. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
álmosan, részegen, figyelmetlenségből..semmi? Nem arról van szó, hogy állandóan...csak egyszer legalább.Kérdezd meg őket, engem ez komolyan érdekel..xD
2015. dec. 30. 17:19
 3/7 anonim ***** válasza:

velem fordult már elő, nem is egyszer


ha kiveszem a cigit a dobozból, de nem rögtön gyújtok rá, hanem valahová leteszem, majd újra felkapom, figyelmetlenségből megesik, hogy a füstszűrőt gyújtom meg .. elég sz@r az élmény

2016. jan. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor milyen szar tud lenni, ha nincs nálad több ..:D
2016. jan. 1. 17:00
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
na, az az eset meg egyszerűen a hab a tortán - a dohányosok rémálma :)
2016. jan. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk én akkor olyan ideges leszek, hogy jól esik az szűrő nélkül is :DD
2016. jan. 3. 13:10
 7/7 anonim válasza:
velem is megtörtént már pl amikor először kipróbáltam v részegen is egy csomószor
2020. ápr. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!