Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire fontos...

Szerintetek mennyire fontos az újévi lencsefogyasztás?

Figyelt kérdés
Úgy tűnik, nem lesz lehetőségem Újév napján lencsét enni.
2015. dec. 31. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez csak hagyomány, meg babona.
2015. dec. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez egy babona, ha újévkor lencsét eszel, sok pénzed lesz az évben, ezt mondják. De nyugi, ez nem az újévi lencsén múlik:)
2015. dec. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak babona, hogy gazdag legyél. Tavaly ettem, ugyanolyan csóró voltam egész évben, tényleg nem ezen múlik.
2015. dec. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Blade Bone ***** válasza:
Ez a hit egyik kelléke. Ha erős személyiséggel rendelkezel és céltudatos vagy, akkor nincs szükséged ilyesmikre a céljaid eléréséhez. :) Én sokszor nem tudom eldönteni, melyik csoporthoz is tartozom, ha mondhatom ezt, mert nálam változó, de többségében talán céltudatos. Egyébként tavaly, vagyis idén elsején ettem lencsét és fura, de az ideji évem jobban alakult a vártnál, lehet jobban hiszek a babonában mint saját magamban :D bár tény és való, hogy nem a lencse dolgozik a pénzért. Szóval fel a fejjel és próbáld meg sikeressé tenni az új évet. :) Minden jót!
2015. dec. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!- Az az igazság, hogy a párkapcsolatom(bnőm) hozta volna a lencsét, de tegnap este (telefonon) lemondta az estét (is, meg mindent). Így aztán se szilveszterezés, se újévi lencseevés. ffi 59
2015. dec. 31. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!