Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki segítene? Hol keressünk?

Valaki segítene? Hol keressünk?

Figyelt kérdés

Egy háromgyerekes családanya szeretne Budapestre költözni a gyerekeivel,mert épp egy rossz házasságból lép ki.Én vagyok a legnagyobb,16 éves.Vidéken élünk jelenleg,ez még inkább nehezít a helyzeten.Van félretett pénzünk 300-400 ezer körül,amivel eltudnánk indulni.De olyan lakást szeretnénk találni amit havonta is tudnánk fizetni.Csakhogy a költözés miatt a jelenlegi munkahelyét anyának ott kellene hagynia,és Bp-en kellene elhelyezkednie emelett én mint magántanuló szintén betudnék segíteni neki ha diákmunkát végeznék.A legideálisabb az lenne ha az albérlet rezsivel együtt 100 ezer körül lenne csupán.A bútorozatlan,2 szobás is elegendő lenne..de mint tapasztaljuk nehéz ilyen feltételekkel lakást találni.

Szeretnék tanácsot kérni hogy melyik kerületben és milyen oldalakon keresgéljünk hogy szerencsével járjunk?



2016. jan. 2. 14:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Rezsivel együtt nagyon nehéz lesz havi 100.000 albérletet találni.
2016. jan. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem először állást keressetek, és utána lakást. Nem mindegy, hogy honnan kell bejárni dolgozni. Vannak olcsóbb kerületek, de lehet, hogy 1,5 - 2 órát kell utazni.A diákmunka sem olyan egyszerű (nagyon sokan keresnek munkát), hacsak nincs olyan ritka nyelvismereted amit keresnek.Talán nyáron több lehetőség van.
2016. jan. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!