Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok a 5 Seconds...

Ti mit gondoltok a 5 Seconds of Summer nevű bandáról? Szerintetek rossz dolog ha valaki rockot hallgat?

Figyelt kérdés
Két éve hallgatom őket mégis sokan kigúnyolnak miatta. Mintha nem lenne mindegy ki mit hallgat...
2016. jan. 3. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Rossz dolog? Dehogy is, én is rockot hallgatok csak ilyesmit:

https://www.youtube.com/watch?v=gB4uhCqOH2k

Am hallgass azt ami tetszik neked és úgy érzed hogy hozzád tesz valamit :) Nem mind1 ki mit hallgat, mert részben meghatározza az embert. Ezért kell mindenkinek azt hallgatnia ami tetszik neki, mert annál színesebb lesz a világ :)

2016. jan. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindegy mit hallgatsz amíg nem tolod boldog, boldogtalan arcába és képes vagy azonkívül egyébről is beszélni... Én MCR-t hallgatok*-*
2016. jan. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Semmi probléma a rockkal, hallgasd nyugodtan ne állj be a sorba :) Nem kötekedés képpen, de azt azért leszögezném, hogy az 5SOS-nek nem sok köze van a rock-hoz bármit is irnak róla. Nincs bajom velük csak mondom.
2016. jan. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 szusy2 ***** válasza:
én imádom a fiukat es mit az előző válaszoló írta sokak szerint nincs közük a rockhoz.De ők nem rockot játszanak hanem pop-rockot és a kettő nem ugyanaz!
2016. jan. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Kigúnyolnak??? Emiatt? IDIÓTÁK. Én imádom a srácokat. :)
2016. júl. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Néha engem is leszólnak mert szeretem őket de ez engem nem érdekel az én dolgom ,hogy mit hallgatok és én is nagy rajongójuk vagyok! :)
2016. aug. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!