Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Néha nem érzed úgy, hogy...

Néha nem érzed úgy, hogy valami őrültséget szeretnél csinálni?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, egyedül élek, dolgozom, elvégzem a házimunkát, játszom a kutyámmal, sportolok, néha randizom, ha találkozom egy rendesnek tűnő fiúval, szóval teljesen úgy élek, mint egy átlagos, kötelességtudó fiatal nő. Néha viszont úgy érzem még nem éltem szinte semmit; fiatalon keveset buliztam, barátaim is inkább hozzám hasonlóan visszafogottabb emberek, úgyhogy sose csináltunk/csinálunk semmi érdekeset. Néha annyira szeretnék egy kicsit őrült lenni; részegen valami hülyeséget csinálni, amire másnap nem emlékszem, szó nélkül elutazni külföldre egy pár hétre, összejönni valami olyan pasival, akin mindenki megdöbben, vagy bármi felelőtlenséget csinálni.

Egy kicsit szégyellem magam ezek a gondolatok miatt, nem is mondtam még el soha senkinek. Nem is értem miért ennyi idősen jöttek ezek elő, lehet hogy ez már kapuzárási pánik? Vagy épp hogy kései kamaszkori lázadás?

Van itt valaki akinek szoktak lenni hasonló gondolatai?


2016. jan. 4. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Modnjuk éld akkor ki magad még mielőtt családot alapítasz, ne 40 évesen jöjjön rád ez a dili.
2016. jan. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is visszafogottabb vagyok. Nekem is vannak hasonló elképzelésem, de egyáltalán nem bulival meg itallal kapcsolatban. Én extrém sportokat akarom majd kipróbálni, utazni sokat, akár úgy, hogy elindulni szinte semmi pénzből és lesz ami lesz.
2016. jan. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Menj ki a gubacsira
2016. jan. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja,bocs,félrement az üzi😊
2016. jan. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Én 18 vagyok, de már ezt érzem. Mindenki bulizik, piál, szexel én meg általában itthon ülök és olvasok valami krimit vagy pszichológiát.

Nálam ez azért van, mert nincs önbizalmam, pl minek menjek bulizni? Úgyis a szép barátnőimre tapadnak a pasik, én pedig mindig egyedül maradok a terem közepén állva vagy a pultnál ücsörögve.

Kicsit eltértem, bocsi.

18/L

2016. jan. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez matt ne szégyeld magad szerintem. Normáls dolog ez.
2016. jan. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csinálunk valami őrültséget?
2016. jan. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!