Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Esett már meg valakivel hogy...

Esett már meg valakivel hogy felhívta egy ismerőse, barátja aki benne van a telefonjában, hogy szia hívtál az előbb stb stb. De én nem hívtam és a tárcsázott hívások között sincs. Hogy lehet, mi ez? Hogyan jelent meg a nevem a kijelzőjén?

Figyelt kérdés
2016. jan. 5. 14:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet csak beszélni akart veled és nem tudtad hogy kéne erre kitalálta ezt.


Az is lehet hogy elég magabiztos és meg se próbálja belátni hogy lehet rosszul látta.


Vagy még ami előfordulhat hogy ha valahol ott hagytad a telefonod és nem voltál a közelben akkor valaki felhívta valamilyen okból és kitörölte a naplóból.

2016. jan. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az az érdekes,hogy pont néztem a tv-t és mellettem volt a telefon az ágyon ráadásúl egyedül is voltam amikor csörgött.Kérdeztem tőle hogy biztos nem e látta félre,de azt mondta nem,én hívtam,a másik dologra is gondoltam,de ő nem olyan.
2016. jan. 5. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!