Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kíváncsiskodtam a telefonjában...

Kíváncsiskodtam a telefonjában, rákérdezzek erre? Vagy mit csináljak? Pánikolok picit

Figyelt kérdés

Nem szidást kérek, hanem normális válaszokat.

Anya és a nevelőapám többször megcsalták egymást és most nagy volt a csend, kíváncsi voltam, hogy anyának van-e most valakije. Ezért megnéztem a híváslistáját, láttam, hogy az utóbbi 2 napban háromszor beszélt az egyik nagyon jó barátnőmmel...

Ez azért aggaszt, mert a lány folyton mondja nekem, hogy titkolok előle valamit, nem vagyok vele őszinte. És ez hónapok óta megy, de bizonyítani semmit nem tudott, csak ezt szajkózza.

Viszont a hétvégén majdnem lebuktam a "titkommal" és attól tartok, hogy esetleg most felhívhatta anyát, mert jóban vannak, szóval ha mondjuk én nem veszem fel valamiért a telefont, akkor hívja őt, beszélgetnek, ha itt van nálunk, stb. És anya tudja azt, amit Ő nem és félek, hogy esetleg elmondta neki... Mert ma a barátnőm kijelentette, hogy ő már rájött, hogy miért vagyok ilyen és kis híján igaza is volt, én meg alig bírtam ránézni és nyugodtan válaszolni, hogy "nem, dehogy".

Mert anya szerint az nem olyan nagy dolog, amit én nem mondok el, de szerintem igenis az és feleslegesen nem tennék tönkre miatta több barátságot, azt sem akarom, hogy az emberek a hátam mögött naivnak, hül.ének nézzenek.


Viszont nem tudom, hogy erre anyánál hogy kérdezzek rá. Mert azt nem szeretném, ha tudná, hogy kicsit átnéztem a hívásait. De ha meg azt kérdezem, hogy beszéltek-e mostanában, és az lesz a válasz, hogy "nem", akkor meg nem mondhatok semmit...


2015. júl. 10. 23:44
 1/6 anonim válasza:
Ezt most csak én nem értem..? Össze-vissza van az egész magyarázat...
2015. júl. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ki mondott el kinek mit meg ki titkol ki elől mit??

Ennek fussunk neki még egyszer :)

2015. júl. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
En se ertem
2015. júl. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Jó, szóval...

Nem mondtam el a barátaimnak, barátnőimnek valamit, mert szerintem nem lenne jó vége a dolognak.

Viszont ezt a "valamit" anyukám tudja és ő állítja, hogy ez nem nagy dolog, meg amellett van, hogy el kellene mondanom másoknak.

Viszont a fent említett barátnőm sejti, hogy valamit titkolok és attól tartok, hogy esetleg beszélt erről anyával telefonon.


És én belenéztem anya telefonjába, mert azt hittem, hogy megint viszonya van valakivel, mert ő meg azt titkolta a férje elől. De erre csak a híváslistájában a fent is már említett barátnőm számát találtam "gyanúsnak". Szóval félek, hogy esetleg rólam volt szó...

2015. júl. 11. 00:36
 5/6 anonim ***** válasza:
55%

Hogy mit tegyél? Fogadd meg a tanácsaimat a jövőben.


1, Ha nem akarod hogy beszéljenek rólad a hátad mögött, ne viselkedj úgy, hogy beszédtéma legyél. Ha netán mégis úgy viselkedtél, ne neked álljon feljebb.


2, Barátok előtt nem titkolózunk, nem hazudozunk, mert akárhogy alakul, csak rosszul jövünk ki belőle.


Két kezemen nem tudom megszámolni lassan, életem során hány ex legjobb barátnőmnek próbáltam ezt elmagyarázni, de úgy tűnik, csak én nem vagyok normális, hogy ezen szabályok szerint élek.

Pedig hidd el, sokkal könnyebb.


Jelen helyzetben talán a barátnőd felé tanácsos nyitni, mert amit anyád ellen tettél, arra nincsen mentség.

De azt is elmagyarázhatnád, miért jobb minden kis hülyeségből nagy titkolózást és kavarást rendezni az őszinteség helyett, mert esküszöm, nem értem. 24/N

2015. júl. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Az embernek joga van nem megosztani mindent a barátnőkkel. Az, hogy az édesanyád a hátad mögött oszt meg olyan dolgokat a barátaidnak amit csak neki mondtál el bizalmasan, akkor ezzel többszörösen túlszárnyalja azt hogy te meg nyomozol utána.
2015. júl. 11. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!