Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » érdekes sms-t találtam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

érdekes sms-t találtam a párom telefonjában mit tegyek?

Figyelt kérdés

Úgy halottuk mintha csörgött volna a telefonja ezét megnéztem és találtam egy sms-t amit a kolléganője irt neki : "itt hagytál :/ pedig úgy vágytam volna egy kis szeretetre" ez volt benne azt mondta hogy csak szivatják a haverjával, de akkor sem értem miért ír neki ilyet.


Megnéztem a csajt szerintem nem egy szép nő bár élőben még nem láttam és az nem is jelent semmit.

Összekaptunk és azt mondta h ne csodálkozzak rajta ha megcsalnám és hogy ő sem csodálkozna ha én megcsalnám de azt mondta h nem tett semmi ilyesmit. aztán meg azt mondta h szeret de elege van abból h baszogatom, én meg megmondtam h semmit sem törödik velem. erre azt mondta h szedjem a cuccom es menjek a pcsába, Most elment otthonról és fogalmam sincs mit tegyek


2015. szept. 20. 14:19
1 2
 1/12 opened paradise ***** válasza:

A korábbiakat nem nézted meg?

Vagy mind ki volt törölve?

2015. szept. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 RRR ***** válasza:

itt nem az sms a legnagyobb gond


üljetek le és próbáljátok nyugiban átbeszélni a gondokat egymással

majd megoldani


ha nem megy akkor sajna ennyi volt a kapcsolatnak

2015. szept. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Itt az sms a legkisebb probléma. Mivel bszogatod, mit sérelmez?
2015. szept. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
25%
Az alapvető gond szerintem, hogy egyáltalán megnézted. Házasságban élek,de soha nem jutna eszembe a férjem telefonjában kutakodni, és én sem tűrném el.Ha nem bízunk egymásban mi értelme van a kapcsolatnak? Egy párkapcsolatban is joga van mindkét félnek némi magánéletre. A problémákat meg kell beszélni, renezni.
2015. szept. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

nagyon nem tudom elképzelni, hogy egy haver ilyen smssel szórakozna...

üljetek le higgadtan beszélni, bár ha eddig nem vallott, akkor sem fog. érdemes lehet megkérdezni a kolléganőt a dologról.

2015. szept. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Sunshinedoll ***** válasza:
Hát én szedném a cuccom és mennék a p-csába. Kell a francnak egy ilyen hazug sz-rházi.
2015. szept. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én sem maradnék. Menjen a rondasághoz ha ott olyan jó....
2015. szept. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hazudik. Meg ő neki áll feljebb. Hagyd ott a p-ba.
2015. szept. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát mondjuk... az már az SMS-ből is tisztán látszik, hogy nem lettél megcsalva (és ez nem a hölgyeményen múlt).

Szóval az az összekapás ebből a szempontból egészen biztosan indokolatlan volt.


Innentől meg csak ezt a nemtörődés vs. baszogatás témakört kellene átbeszélnetek. Már persze, ha még beszéltek.

2015. szept. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%
Lebukott és tàmad, pròbàlja kimagyaràzni magàt. én nem hinnèk neki. Aki meg azon problémàzik, hogy a pàrja belenézett a telefonjàba, annak titkolni valòja van. Valòszínűleg egy viszony.
2015. szept. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!